Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h jobb legyen?...

Mit tegyek h jobb legyen? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A családi kapcsolatom katasztrófa! Anyámmal állandóan vitatkozok és nem képes megérteni hogy én mit szeretnék. Olyan dolgokat vár el tőlem amiket nem vagyok képes teljesíteni. Nem engedi h barátkozzak és azt sem engedi hogy beszélgessek másokkal! Viszont az a problémája hogy nem beszélek vele semmiről sem... de ha én oda megyek mert beszélgetnék elküld mintha undorodna tőlem vagy valami hasonló. Folyamatosan üvöltözik velem és ha valami nem tetszik neki azonnal kezdi a szokásos szövegét hogy képtelen vagyok vele beszélgetni és semmit sem teszek a családért. Van egy 17éves bátyám és egy 10 éves öcsém. a bátyámmal eszt teszi mert vele nem tudja meg tenni de az öcsémet ugyan úgy bántja. mit tegyek? Pszichológushoz kéne fordulnom segítségért????
2011. aug. 17. 19:49
 1/1 viki965 válasza:
sajnos ez elég nehéz helyzet,ha az ember akármit tesz és sosem tud megfelelni a másiknak,erre csak azt tudom mondani,ha már mindent próbáltál és semmi változás nem történt és anyukád nem értékel,hogy ne igyekezz ennyire a kedvében járni és hátha akkor majd jobban odafigyel rád!Minél jobban akarunk a másiknak megfelelni annál kevésbé sikerül,de ez csak az én véleményem.amiben nem vagyok benne azt nehéz igazából átérezni.Fel a fejjel remélem lesz változás a családi életetekben!
2011. aug. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!