Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Sándor névről,...

Mit gondoltok a Sándor névről, ha fiúnk születik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva, nekem nem tetszik. De ha nektek igen, akkor ne idegenekre bízzátok a döntést. :)


Sokkal jobb, minta Rikárdó vagy Dzsézön lenne.

2011. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
21%
ne haragudj, de kicsit ősrégi már ez a név, nem?
2011. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez olyan semleges név. Se nem csúnya, se nem tetszik olyan borzasztóan. De semmiképp sem csúnya név. Úgy elvagyok vele.
2011. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szép!Nekem a kisfiam második neve József :)Nekem tetszik és ez alapján választottam nevet.Igaza van az elsőnek válaszolónak!
2011. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
73%
dédnagyapámat hívják így. nagyon régi név és nekem nem tetszik, de ha nektek igen akkor nyugodtan adjátok ezt fiatoknak.
2011. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
85%
nekem nem tetszik, nem szeretem az ilyen régi neveket. mondjuk igazából nekem egyetlen magyar fiúnév sem tetszik igazán... azok se amik külföldiek csak lemagyarosították (elcseszték) őket. de lánynév ötletem van pár ^^
2011. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem tetszik túlzottan,szerintem is elég régi. 2 fiúnév tetszik a Márk és a Dávid,a többi mind vagy ősrégi vagy lemagyarosított.
2011. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mi van, ha ősrégi név? Miért csak divatban lévő neveket lehet adni a gyereknek? Mikor én születtem, mindenki Tamás volt, Zsolt, Tibor, András, aztán később mindenki Dávid, Zsombor, Bence. Ha most vissza nyúlik kicsit a múltba, egész különlegesnek fog tűnni. Egyre inkább kezdenek vissza jönni a régi nevek, mert más sokan unják a divatos, sokszor nem magyaros kacifántos neveket.
2011. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
37%

Igaz hogy a nagyapám Sándor volt, az akkori korosztályba elmegy... De manapság ... Mindig az Indul a bakterházból jut eszembe amikor megdöglik a ló hogy: Sanyikááám csak a bőőőrödet tudám megnyúzni! =D =D


Ne csesszetek ki a gyerekkel ilyen névvel, inkább valami izléses modern mégsem tömeg nevet válasszatok. (Márk, Martin, Ákos ilyenekre gondolok nem Sebastianra :)

2011. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
77%
Hát, most más nevek vannak divatban, lehet ezért nem tetszik ilyen sok embernek, köztük nekem se... De amúgy nincs vele semmi bajom, ha ezt szeretnéd adni a fiadnak, tedd azt :)
2011. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!