Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elköltözni Budapes...

Hogy tudnék elköltözni Budapestre egyedül, ismerős nélkül? Mennyi pénz kellene hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, de nem ismerek senkit ott, de munkát is csak ott van esélyem találni szerintem...


23 éves nő vagyok.


2011. aug. 19. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha van mondjuk félre tett pénzed kb 2-3 havi.Mondjuk 300 ezer ft kb,amiből az albérletet és a kaját tudod állni amíg nem találsz munkát!
2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ismerőst kell keresni, és munkát. Vagy nézd a munkát. Ha van, keress albérletet, de mivel egyedül nem fogod tudni fizetni, társulj valakivel. Utána már jön a még jobb munka, lesznek ismerőseid, lehetőségeid. Elindulni nehéz. sok szerencsét!

32/L

2011. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát neten keresztül, ha van félretett pénzed 2-3 havi akkor költözz fel, vegyél ki egy szobát (a legolcsóbbak 35ezer ft körül rezsivel).
2011. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi.

Sajnos nem sok pénzem maradt, még egy hóra sem lenne elég egyedül. :S De nagyon sürgős lenne. a legolcsóbbak mennyibe kerülnek? Van esély egyáltalán egy hónap alatt találni valamit? :(

2011. aug. 19. 22:44
 5/16 anonim ***** válasza:
attól függ, mi a végzettséged
2011. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak érettségim van és nyelvvizsgám. Szeretnék továbbtanulni is. Csak az a baj, hogy az ég világon senkire sem számíthatok, csak magamra. :( Ez meg annyira elkeserítő, hogy néha olyan is eszembe jut, hogy jobb lenne véget vetni az egész kilátástalanságnak és az életemnek...
2011. aug. 19. 22:56
 7/16 anonim ***** válasza:
keress munkát a neten, később munka mellett beiratkozhatsz egyetemre
2011. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne add fel. Van az a mondás, hogy "Az élet nem arról szól hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem arról hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben."

Egyedül nehéz lesz elindulni, de nem lehetetlen. Melót is lehet találni, én 2 nap alatt találtam, mikor pestre költöztem, de előbb keress melót, és ha az már biztos akkor vegyél ki egy szobát valahol, azokat már olcsón kapsz, és sok helyre szobához nem kell kaució sem.


De én azt mondom, hogy ha van nyelvvizsgád, akkor gyakorold a nyelvet, és ne ragadj le pesten, hanem próbálj spórolni, és próbálj szerencsét külföldön. Veszíteni valód nincs, sok kitartást kívánok, ha van egy kis szerencséd is akkor nem is olyan sokára minden sínen lesz, csak bízz magadban!

2011. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vágnék bele csak úgy. Hiába van Pesten több munka, annyival is több a jelentkező, mint vidéken. Tehát nehogy azt hidd, hogy pár hét alatt már mindenki talál munkát.

Igaz, kivételek mindig vannak. Nekem volt olyan munkám, ahova szerdán küldtem el az önéletrajzomat, pénteken interjúztattak és hétfőn már munkába is álltam. De olyan is volt, hogy 3 hónapig sehova nem vettek fel, pedig már irodai takarítást is elvállaltam volna.

Szóval szerencse kérdése is.


Én a helyedben otthonról keresnék munkát, ha kellene felutaznék Pestre interjúkra. Még így is olcsóbban jössz ki, mintha potyára fizetsz pár havi bérleti díjat és rezsit.

2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincs keresnivalóm ebben az életben már szerintem. :S


Köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 19. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!