Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Léna névről?

Mi a véleményed a Léna névről?

Figyelt kérdés

Párommal hamarosan szeretnénk kisbabát, a fiú név adott: az ő nevét fogja örökölni.


De ha kislány lesz, akkor én ezt szeretném Neki adni :)


Párom Varga, ami eléggé kemény hangzású, a Léna meg lágy, nőies, szerintem passzolna hozzá.


Szerinted? :)


2011. aug. 22. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kisuncsim pont Varga Lénának hívják :) Nagyon szép ez a név, és a vargához szerintem illik is. Lénikének becézzük. (A testvére pedig Varga Laura.) :)
2011. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
nekem sajnos nem tetszik, csak "B"re kéne cserélni az első betűt és kész a gúnynév.
2011. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
A Léna szép és ha Varga Ofélia lenne esetleg.
2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név a Léna.
2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

ugye azt tudod, hogy a Léna az Elena, az Elena pedig Ilona?

hm, én nem szeretem az Ilonát, viszont a Léna nagyon tetszik. viszont nem adnám a gyerekemnek, mert van nagyobb kedvenc is. ;)

2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Omega slégere volt. Nem tetszik, nagyon oroszos (Dimitrij Lénáról mesél) Az idősebbeknek egyből ez ugrik be.
2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Maga a Léna név nagyon tetszik, csak nekem a Heléna becézéseként. Bár számomra kicsit furcsán hangzott először a Varga Léna, de ahogy így többször belegondolok, egész jó. :) Sok sikert a babához! :)
2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
így hívták a szomszéd kutyáját, egy malamut volt. Varga Léna...úgy hangzik, mint Magdaléna xD a Lina szebb név :)
2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lena Meyer :D

szép név amúgy

de bocs: Varga Léna valahogy nekem olyan vicces hangzású

2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jajj, minden névből lehet kifigurázást csinálni, és gúnynevet kreálni, ennyit a jóindulatról :S Szerintem klassz név a Léna, és különleges (mostanában mindegy kislány a környezetemben Hanna lesz). S ha neked ez tetszik, ne hallgass senki másra. Paszzol a vezetéknévhez, ebben az esetben tényleg nem lehet ellentmondás.
2011. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!