Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 23:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
EMBERNEK tartom magam. Ennél jobbat nem tudnék magamról mondani:)
2011. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
szép embernek :3
2011. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Elcseszettnek
2011. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Általában őszinte, többségében toleráns, általában nyugodt, ugyanakkor bizonyos helyzetekben hirtelen haragú (igazságtalanság esetén, érjen az engem, vagy a szemem láttára ismerőst), néha önző, makacs, önfejű, de kulturált, intelligens vitára bármikor kész embernek tartom magam. Általában hasonlókat hallok vissza :)

Szeretek segíteni az embereket, állatokon, sokszor a magam rovására is. Sokszor kihasználnak az emberek ezért, és baleknak néznek, de tudom magamról, hogy így van. Határ persze van. Egy ember maximum kétszer játszhatja el a bizalmam :) Általában megbízom az emberekben, de sosem lepődöm meg, ha át akarnak verni, mert naiv nem vagyok. Szeretek olvasni és véleményt cserélni az élet minden szegmenséről bárkivel, érdekel mások véleménye. Fontosabb belső tulajdonságokként ennyi. Ja, és szeretek lustálkodni is, szeretek későn feküdni, de korán kelni, ugyanakkor sokat aludni... na ez a három nagyon nehezen egyeztethető össze :)

2011. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
61%

Medvedisznóembernek!

Félig medve, félig disznó, félig emberm

2011. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Na ez azt hiszem hosszú lesz. Nem tartom magam jónak. Nehezen tűröm, ha nem viselik el, ha igazam van, ezért hajlamos vagyok bunkó lenni anyummal. Ronda vagyok, gyakran kimondom, amit nem kéne, lány létemre szeretek verekedni, láthatatlan vagyok más emberek számára, de ha az összes bánatom kitör egy nagy sírásban, olyanok is odajönnek hozzám, hogy mi a baj, akik amúgy kibeszélnek. Gyakori ismertetőm, hogy rávetítem másokra a saját tulajdonságaimat. Jó dolgaim nem nagyon vannak, maximum az, hogy okos vagyok, jó a humorom, ha elkezdek valamit, ami érdekel, biztos, hogy nagyon jó leszek benne (pl. balettozok 7 éves korom óta, és minden fellépésben voltam szólótáncos), az előzőből következik, hoy kitartó vagyok, a véremben van a helyesírás (olyan szavakról is tudom, hogy hogyan kell írni, amiket mégcsak hallottam), művelt vagyok mint a modern világban, mint könyvek és hasonló dolgok terén. Jó színész vagyok, tudok rajzolni - mangát és növényeket -, megértő vagyok és sose beszélnék ki senkit se. MÁSOK szerint érettebb vagyok a koromnál, bár én ebből nem érzek semmit se. Az viszont igaz, hogy a legjobb barátnőmet kivéve minden barátom és haverom minimum 2 évvel idősebb nálam, és egy 3 évvel idősebb fiú belémszeretett, bár nem értem, miért. Hajlamos vagyok az irigységre, a tökéletes emberekben - akik nálam nem azt jelentik, hogy nincs hibájuk, hanem hogy jól áll nekik, el sem tudnám képzelni őket nélkülük - keresem a hibákat, hogy nyugtassam magam. Annak ellenére, hogy én is nyomi vagyok, képes vagyok kiröhögni másokat, akik szintén nem valami szépek, és ezért nagyon utálom magam. Szóval összeségében sokkal több negatív tulajdonságom van, mint pozitív.
2011. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Jelenleg nagyképűnek tartom magam, vagyis ezzel kapcsolatban még nem tudom, milyen vagyok, mert nem vagyok önbizalomhiányos, és nekem már ez fura.

És egy undorító nőszemélynek, mert apukám nemsokára jön haza és pénzt szeretnék tőle kérni, de nem akarom, hogy azt higgye, hogy csak azért találkozom vele, szóval elég nagy dilemma, hogy elkérjem-e.

És egy szar embernek, hogy nekitámadtam a barátomnak, holott nem is az ő hibájából történt az egész, csak annyira csalódott voltam, hogy rajta vezettem le. Holnap bocsánatot kérek tőle, bár még mindig remegek kicsit. Elszomorít a dolog.

Szóval összességében, szarabb ember vagyok, mint tavaly ilyenkor, és legszívesebben adnék magamnak két pofont, hogy mekkora egy idióta vagyok. 17L

2011. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Optimistána, jelenleg betegnek, kissé reménytelennek, és mindíg az az érzésem, hogy sokkal sikeresebb életem lenne, ha nem magyarok vennének körül.
2011. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én egy olyan embernek, aki nagyon sokat ostorozza magát, hogy jó ember legyen. Mindig törekszem!


Sajnos így elég sok az erőfeszítés, emiatt egy kissé merev is vagyok.


Most vagyok merevség/görcsösség/túlzott konzervatívság elvonó kúrán. :D


A szex az egyetlen, amiben liberális vagyok. Ott meg a férjem konzervatív.

2011. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is optimista. És túlsúlyos.
2011. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!