Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tímea névről?

6.2.4 kérdése:

Mit gondoltok a Tímea névről?

Figyelt kérdés
Adnád a gyerekednek ezt a nevet? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?:)
2011. aug. 26. 18:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik gyerekkori és máig jó barátnőm neve, és ettől függetlenül is szép. Ha lesz még kislányom, benne lesz a lehetőségek között.
2011. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
70%

A világ legszebb neve:$ Én adnám, nem csak azért szép, mert téged is így hívnak, hanem alapból szép név :)


Szeretlek:):$

2011. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ez a név, lánynevek közül ez is az egyik kedvencünk a párommal. De jelenleg nem tudnék dönteni a másik 2 névvel szemben, így..lehet, hogy nem adnám. De ettől függetlenül szép név.
2011. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
68%

A Tímea szép név. Itt mindent megtalálsz róla [link]


Hogy lehet ezen az oldalon kérdést feltenni és hol?

2011. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm életem:) Szeretlek
2011. aug. 26. 18:28
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Számomra mindig semleges név volt. Annyira sosem tetszett, hogy a gyerekemet így nevezzem el, viszont megismertem egy fiatal lányt, aki pszihopata és Timinek hívják. Sőt egy másik ismerősöm is van akiről megtudtam, hogy gyógyszereken él, antidepresszánsokat szed, mert neki is komoly gondjai vannak. Na azóta biztos vagyok benne, hogy nem lesz Tímea lányom. Amúgy hangzásra szép név, és manapság nem is túl gyakori szerintem.
2011. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azt hogy Tímeának hívnak....

Gizi talán jobb lenne vagy Ilonka?:D

2011. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
18:23-nak. A főoldalon bal oldal lent van, hogy "új kérdés", rámész és kiválasztod a kategóriát:)
2011. aug. 26. 18:34
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem tetszik, inkább öregebb nők jutnak róla eszembe (Timi néni... Már maga a becézése, /Timi/ nem tetszik..)

Mondjuk egy osztálytársamnak is ez volt a neve, de valahogy nagyon nem illett rá.

2011. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Egy elég buta lányt tudok a névhez párosítani, de ha el tudok vonatkoztatni tőle akkor is olyan semleges nekem.
2011. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!