Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem normális? Vett 1...

Barátnőm nem normális? Vett 1 autót (2hónapja). Aztán most a fejébe vette hogy a kocsiba alszik. + már nevet is adott neki. Mindennap jár autókázni, és mindig pucolja.

Figyelt kérdés
Engem személy szerint nagyon zavar. Most jött el az ideje hogy ezt megmondjam neki.. Mert már betelt a pohár! Köszönöm a válaszokat! 27F
2011. aug. 27. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

:D

Várd meg, amíg csitul a nagy szerelem. Legkésőbb ősszel visszamegy a házba, mielőtt megcsípi a zúzmara.

2011. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég nevetséges:D és hogy híják a kocsit?:D amúgy szerintem is ha elmúlik a kocsiláz, akkor visszaáll minden a régibe.
2011. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Na jó, de két hónap alatt még nem múlt el a kocsiláz? És kint is alszik? Ne vicceljünk már...
2011. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Huhh..minap volt valamelyik csatornán pont egy ilyen műsor,ezekről az emberekről.Az egyik ember a berlini falba volt szerelmes,Amerikából költözött N.országba,csakhogy a "szerelme" mellett lehessen.Mindennap símosatja,csókolja és egy darabkájával otthon szexuális életet is és,a másik ember az autójával volt ugyanígy. Hmm..vannak bogaras emberek.

Szerintem is múlni fog ez a "szerelem",bírd még ki egy kicsit... :)))

2011. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nálam most ez verte ki a biztosítékot hogy a kocsiba alszik.
2011. aug. 27. 17:49
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva! Meg ilyet fiunal sem hallottam , holott azert a fiuk maniakusabbak auto teren!

Igen az alvas az ami nagyon furcsa! Hogy nevet ad az meg elmegy!

Nem tudom...azert szerintem beszeld meg vele!

Csak melletted lenne a helye az agyban es nem a kenyelmetlen autoban!

Anikor olvastam, hogy mostmar a kocsiban alszik azt hittem az a vege mert osszevesztetek es azert:)

2011. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Menj ki aludj vele.

És mit mond ha meg kérdezed, hogy szerinte ez normális?

Lehet, hogy ez volt minden vágya. Örzi nehogy ellopják.

Több tippem nincs.

2011. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
ha egyszer kétszer kipróbálja a kocsiban alvást az szerintem nemgáz, ha minden nap ott akar aludni az már az.
2011. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is elnevezek minden számomra fontos dolgot. Így lett a laptopom Béla, a PCm Józsi, a telefonom Peti...


És azt is kipróbáltam, hogy milyen kocsiban aludni. Nem jött be, többször nem tettem.

Ettől én sem vagyok normális? :) Lehet :D

2011. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak kifogás, m nem akar Veled aludni. És inkább hagyja, h hülyének gondold, és várja, h szakíts Vele. Ám, tényleg próbáld ki, ah az egyik válaszoló is írta, h aludj Vele a kocsiban, akk meglátod, h mivan. De, ha tényleg ennyire hülye, akkor kérd meg, h menjen el pszihológushoz, mert ez nem épp normális dolog. Bocsi, ha valami rosszat írtam volna, de ez csak a véleményem.
2011. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!