Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikorra várható a hurrikán...

Mikorra várható a hurrikán Fryeburgba?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom az interneten,és a fiam ott van,kérlek segítsetek.
2011. aug. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nézd csak itt mindent megtalálsz

nyugodj meg a Fiadnak nem lesz semmi baja

ma reggel a CNN is volt kilenc tudósítás, amelyben megerősítették, hogy a hurrikán útvonalán a lakosságot már kitelepítették és óvóhelyeket biztosítottak mindenki számára

kényszer kitelepítések is voltak, a katonaságot bevonták, ők figyelik a területeket senki sem maradhatott a veszélyzónába

[link]

2011. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát new york-ot már elérte
2011. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Reménykedem benne,hogy senkinek se lesz nagy baja!Tudom,hogy már 9-en meghaltak,de írták,hogy sokan öregek szívroham miatt..
2011. aug. 28. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok, igen valóban meghaltak kilencen, de ők azon a területen amit hirtelen ért el a vihar és sajnos ebbe a kilenc emberbe három tűzoltó és két önkéntes is beletartozott, tehát a "polgári áldozatok száma" négy, ők idősek voltak és nem akarták elhagyni az otthonaikat....


most már nincs kecmec, nagy a fegyelem és a szigorúság, a kormány szükségállapotot hirdetett...

...több idős ember azért lett rosszul, mert nem bírták a hirtelen jött időjárás és az ezzel járó kitelepítés stesszét, általában a betegeket viselte meg....


reménykedjünk, hogy további áldozatok nem lesznek...a Fiad gondolom fiatal, okos, értelmes, talpraesett ha ott él, tudom, hogy egy anyának azt mondani, hogy ne aggódjon, botorság, de hidd el, hogy vigyázni fog magára és nem lesz semmi baja

a katonaság egyébként sem engedné a hurrikán útvonalába ha akarna menni sem...

...tudtál vele beszélni telefonon a napokban vagy a vonalak túlterheltek?

..egyébként a linken amit küldtem a jobb alsó sarokban van egy video arról, hogy hol mikorra prognosztizálják...

...minden jót kívánok neked és a fiadnak is és annak a sok sok embernek akinek ezt most át kell élnie...

2011. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!