Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fejbecsaptam az autista...

Fejbecsaptam az autista bátyám de megbántam. Meggyónjam szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy autista bátyám vele nőttem fel.Barátnőm a fürdőszobába volt, ő meg leskelődött és én meg fejbecsaptam ráesett a hüvelykujjára és eltörött nagyon megbántam meggyónjam?
2011. aug. 28. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha megbántad, akkor feloldozást nyertél. Attól nem lesz jobb a helyzet, ha egy idegennek elmotyogod (pap). Ez baromság. Ha szívből bánod, az elég, nem kell hozzá a csuhás ámenje.
2011. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
ha meggyónnád se azért tett meg, mert mi azt mondjuk, hanem mert tényleg ezt akarod
2011. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mégse gyónom meg jóltettem hogy fejbeb*sztam az autista barmot
2011. aug. 28. 19:31
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Az elsőnek üzenném hogy nem kell rögtön leszólni.Én is ma voltam templomban esküvőn és csak néztem hogy mit motyog a pap... az biztos hogy nem a boldogságról... az egész istenről szól.

Egyébként meg ha annyira nagyon megbántad és álmatlan éjszakáid vannak tőle akkor csináld.

2011. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Toborc ***** válasza:
91%

Szerintem gondolj bele az ő helyzetébe, hogy milyen rossz leeht nei igy élni. Nem tudom milyen súlyos a betegsége, talán azt se tudja hogy mi roszsat csinált, csak kíváncsi volt mert hát ő is csak férfi (gondolom az !)

Próbáld megérteni, és inkább elmagyarázni neki!!

2011. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mi ez a hirtelen váltás? (dehogy gyónod meg)
2011. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Miért, ha meggyónod, akkor

a.) hamarabb összeforr az úja

b.) nem fog többet leselkedni?

2011. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként mért gondoltad meg magad?
2011. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Ritka nagy paraszt vagy, kérdező. Téged kéne valakinek h*lyére vernie. /szószerint/
2011. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Szép vagy, egyszer te leszel csak a támasza. A testvéred beteg, te meg egy ostoba liba.
2011. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!