Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudják a szüleid és a családod...

Tudják a szüleid és a családod, hogy mennyit keresel? És hogy a házastársad mennyit keres, azt tudják?

Figyelt kérdés
Gáz szerinted, ha valaki nem mondja el senkinek?
2011. aug. 29. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
magánügy.
2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudják egyikőnkét sem.

Nem tudnak bánni a pénzzel,többet keresnek a szüleim mint mi (vállalkozók),de sosincs semmire,csak hülyeségre.

Ha megmondnám hogy mennyit keresünk,akkkor állandóan csak kéregetnének.

Igy viszont tudunk félretenni.


A fizunkat mi ketten tudjuk meg az aki adja.

(ők sem éheznek,csak nincs mégnagyobb plazmatv és társai)

2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Tudják. Nagyszülők, barátok is. Szerintem gáz ha valaki ezt titkolja (mint a Kádár rendszerben), pláne ha sejthető, hogy max 80-100-at keres.
2011. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne gáz, ha nem mondod el? Csak rád és a párodra tartozik, senki másra, persze csak akkor, ha külön háztartásban élsz. Bár mondjuk én is külön élek, mégis tudják, én nem csinálok belőle titkot. Nem olyan nagy összeget keresek, amit titkolnom kéne :-)
2011. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Igen! Apukám cégénél dolgozom, tehát tőle kapom a fizum!:)

A férjem meg természetes,hogy tudja. Nekem furcsa, amikor férj-feleség nem tudja,hogy mennyit keres a másik!

2011. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Nagyságrendileg tudják, hisz elég magas pozícióban dolgozunk mindketten. De a konkrét összeget nem, nem is téma nálunk.
2011. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktunk erről beszélgetni, de úgy saccra tudják.
2011. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mi sem mondtuk el!

Nálunk sajnos olyan mindenki hogy az utolsó bőrt is lehúzzák az emberről... Nekem anno gyes előtt megvolt a havi 150 minimum (fodrászként a legrosszabb hónapban is 120) és a havi két nagy bevásárlás az enyém volt egyszer 20 egyszer 15, plusz rezsi amire azt mondta anyum hogy kevés a 30...


Párom kb 350 et keres anno megbeszéltük, hogy külön kassza külön konyha, külön minden és fele-fele arányban álljuk a számlát a bevásárlásokat mindenki magának intézi (anyum nagyanyám öcsém a sajátjukat, párommal ketten a sajátunkat). Na akkor jöttem rá hogy a számla max 30 ezer szokott lenni, (télen 45) és a bevásárlásokra össz. 40 megy el... Nem tudom anno mire adtam annyit de mindent leszedtek rólam... :S


Párom fizujáról nem tudnak.. csak tippelgetnek! Látják a kiadásainkat és tippelgetnek... Most összejött 1,5 millió lakás önerőnek Megmondtuk hogy költözünk és elkezdtek röhögni, hogy miből ahhoz pénz kell, mert ha nincs önerő akkor nem adnak hitelt! Megmondtuk, hogy ezt már összeraktuk... Úgyhogy látják a pénzt csak nem hiszik el... Nevelőapám fia 120 ezret keres és nagyra volt magával mindig mutogatta a bankszámlakivonatát állandóan mintha muszáj lenne... Mióta párom itt lakik azóta leszokott erről.. Mindig csak kötekszik hogy itt vannak a burzsujok...


Volt anno egy füzetem amibe írtam a kiadásokat és karácsony előtt én már gyűjtögettem a pénzt, jövünk haza fiammal és látom hogy nagyanyám, sógorom és nővérem a füzetet nézi és kiszámolták(!!!!), hogy 17.-éig költöttem 352.000 forintot ajándékokra, konyhára számlákra rezsire...

2011. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó az iylen család előle futva menekeülnék.
2011. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Ott a pont!
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!