Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék színházba járni?

Szeretnék színházba járni?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, Andrea tanárnő meg a többi azzal riogat, hogyha nem járunk színházba, előfordulhat az érettségin olyan tételt húzunk ki. Mit én Miskolci Nemzeti Színház története, jellemezd az ott látott darabot, az íróját. Volt olyan srác, aki nem ment el és megbukott a vizsgán mert pont azt a tételt húzta. Victor Hugo Nyomorultak c. regénye alapján lenne darab, aztán egy operettvígjáték, musical, meg valami ügynökös cucc. A legolcsóbb jegy 3 ropi, lehet 4-t is váltani, de 5 ropiért is. Egyszer pedig közösen mindenképp el fogunk menni. Anya azt mondja nincs pénz rá... meg, hogy jegyet venne rá, de bérletet nem, mert elsőben 4-ből kettőre mentem el. Pedig úgy emlékszem minden ott voltam, az operán még el is aludtunk. xD Igaz, sok lesz a kiadás - szalagavató, fogszabályzóm, ballagás, érettségi, jövőre ismét tervezünk egy külföldi nyaralást. Meg van most 3000 forintom, nem tudom fodrászra költsem-e (le akarom vágatni a frufrum, nem akarom, hogy többé legyen, de szalagavatóra is kellene egy új haj). Mi legyen?
2011. szept. 1. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Úristen én elvesztem a részletekben most mi is a kérdés? :D Küldjek pénzt, vagy mi? :D
2011. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szövegértés 1-es.

Hogy vegyem rá anyát, hogy járhassak színházba? A fodrászpénzemet színházra költsem vagy a hajamra?

2011. szept. 1. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen érettségi tárgyból?Megvannak a tételek, mást nem húzhatsz.Ok, hogy nem egy rossz dolog színházba járni, de rengetegen nem tehetik meg, nem hiszem, hogy az érettségi ezen múlna.
2011. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azt hittem csak én nem értem..
2011. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

na,mostmár érthetőbb a kérdésed!


de ezt szerintem ne mi döntsük el,hogy mire költsd el a pénzedet...

2011. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Ûlj le fiam, fogalmazás egyes. A pénzt nyugodtan költsd fodrászra, legalább szép legyél...
2011. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Végülis a kedves tanárnőtök dönt, hogy mik lesznek a tételek, ííy lehet, h tényleg lesz színházas
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Éretségi tétel nem lehet egy konkrét előadás elemzése
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, én is félreértettem. Döntsd el neked melyik fontosabb. Édesanyád megmondta, hogy nincs rá keret, nem hiszem, hogy meggyőzhető lenne.
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Majd holnap megtudjuk - dupla angol, magyar, dupla matek. :D
2011. szept. 1. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!