Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm két férfival csalt...

A barátnőm két férfival csalt meg egyszerre. Mit tennél?

Figyelt kérdés
1,5 hétig nem beszéltünk egy csúnya vita után. Majd kibéküléskor elmondta hogy volt egy kalandja az exével ez idő alatt. Ismerem az exét és mikor összefutottam vele mondtam neki hogy szálljon le a nőmről, és szó szót követett és elmondta hogy amikor vele volt még egy pasi is ott volt, szóval hármasban csinálták. Kibuktam, rákérdeztem a barátnőmnél és nem tagadta. Nekem ez elég sok, már az is az lett volna hogy csak az exével szexel, de ez már mindennek a teteje.
2011. szept. 2. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
ez se kutya esett...
2011. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Otthagynám.
2011. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha ez már mindennek a teteje, akkor miért tettél fel kérdést...egyértelmű, hogy mit kell tenned.
2011. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül elhagynám.
2011. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt nem veszi be a gyomrod, akkor egyszerűen hagyd a lányt és váljatok szét. Gondolom más problémáitok is voltak, hogy szétmentetek egy kis időre.
2011. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
lelkiismeret nélkül ott hagynám az biztos!!! amúgy a lány egy szerencsés pics@ engem biztos vissza se fogadna a párom!!!
2011. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után nem hiszem h ebben a nőben látnád a gyerekeid anyját, és életed egyetlen hű szerelmét.

Magyarán hagyd ott, találsz majd értelmes, jóravaló lányt..az meg hogy két pasival is csinálta egyszerre, azzal csak saját magát minősíti. Ilyen miatt ne bánkódj! (meg különben is, lenne gusztusod megdugni?!) 24L

2011. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kidobnám egy szempillantás alatt.
2011. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha nem szakítottatok arra az időre, akkor már nem kellett volna elfogadni a békülését sem ezután... főleg így, hogy kiderült, hogy hazudott...
2011. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kidobni, es vissza se nezni.
2011. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!