Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy riherongy vagyok igaz?

Egy riherongy vagyok igaz?

Figyelt kérdés

Ez nem kérdés.

Kikeztem egy olyan emberrel akivel nem lett volna szabad. Részegen. Fél estére nem is emlékszem. Csúny dolog tudom. Elsűllyedek szégyenemben. Most meg izgulok, hogy ki fog derülni. Csókon kívűl semmi más nem történt. Szerintetek mit tegyek ennek már 3 hete. Az illető elfogja mondani a páromnak szerintetek. Megbeszéltük, hogy ennyi volt nem tovább. Ki tudódik vajon?


2011. szept. 9. 13:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű. Ha nem akar balhét, nem teszi. Ráadásul visszaélt a helyzettel. Erre se lehet büszke egy normál férfi. Annyira ne izgulj. Bár nem szép, amit tettél, azért nem orgián vettél részt. Ettől még nem vagy riherongy. Máskor csak akkor igyál, ha párod is ott van.
2011. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
Hááát, inkább tőled tudja meg a barátod, mint mástól. Akkor talán még meg is bocsájt. Látszik, hogy megbántad, de az alkohol nem mentség semmire, ugye tudod?
2011. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
A részegség nem kifogás...Amúgy szerintem nem mondja el a párodnak.
2011. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy az. Ez viszont tanulság kell, hogy legyen.
2011. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

"Fél estére nem is emlékszem"

"Csókon kívűl semmi más nem történt." Biztos? :))


Amúgy tényleg jobb, ha elmondod, jobban hangzik így, mintha mástól hallja, és így nem kell évekig sresszelned emiatt.

2011. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

TAGADJ

Akkor ha kiderül. Van bizonyítéka? Nincs. Hátakkormeg.

Legnagyobb szemétség a párodra pakolni a dolog súlyát azzal, hogy elmondod.

Te csináltad, cipeld csak magaddal.

2011. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem hogy legközelebb, soha többet nem iszok főleg hp-t nem. Nem mertem elmondani, most meg már késő szerintem.
2011. szept. 9. 13:25
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a csávóka rakott valamit az italodba,hogy könyebb dolga legyen.
2011. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:21

Igen én is így gondolom. A fájdalom maradjom meg nekem. Nem ő tehet az én hülyeségemről, ezzel nem akakrom bántani pont őt akit a legjobban szeretek.

2011. szept. 9. 13:32
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

"TAGADJ

Akkor ha kiderül. Van bizonyítéka? Nincs."


Szerinted megoldás a párja szemébe hazudni, és egy másik embert meghazudtolni, aki amúgy az igazat mondja? Ezek után sokkal inkább szemen köpném magam, mint amiatt, hogy megcsalta.

Kérdező, ennyitől még nem vagy az, mondjuk úgy, hogy "megbotlottál". Talán el kellene mondani a párodnak magadtól. Mondd el, hogy megbántad, és hogy tanultál az esetből, sajnálod nagyon.

Ez a legkorrektebb.

2011. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!