Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kitti névről?

Mi a véleményetek a Kitti névről?

Figyelt kérdés

Fiatalos, öreges?

Tetszik neked?

Hogy becéznéd?

NAgyon gyakori név?


Légyszi minden kérdésre válaszoljatok! Köszi (:


2011. szept. 10. 02:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc női nevem, nekem nagyon tetszik, szerintem fiatalos, hát van pár Kitti ismerősöm szóval ritkának nem mondanám. Meg hát van pár szép emlékem a Kitti névvel kapcsolatban 8-) :D


19/f

2011. szept. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiatalos, öreges?<---Szerintem fiatalos.

Tetszik neked?<----Igen, ha nem lenne már a családban Kitti, akkor talán még a lányomnak is adnám majd ezt a nevet.

Hogy becéznéd?<--Sehogy.

Nagyon gyakori név?<----Szerintem igen. De ettől függetlenül is szép, és bármikor adható szerintem.



19L

2011. szept. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fiatalos, öreges?-fiatalos

Tetszik neked?-nem

Hogy becéznéd?-sehogy

NAgyon gyakori név?-nagyon

2011. szept. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Kitty nev az mar becezesi formaban lett atveve. Fiatal lanynak jo, de hulyen hangzik 40-en felul.
2011. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Fiatalos.

2. Ha y-nal írják, mint a "Ruca, ruca, kitty-kotty, kitty-kotty" népdalt, elég nevetséges, de így korrekt, viszont a gyerekemnek én így sem adnám.

3. Maximum Kittike.

4. Viszonylag gyakori.

2011. szept. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fiatalos, tetszik, Kittus,Kittike, elég gyakori
2011. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Szerintem nincs olyan hogy egy név fiatalos és öreges. Ha valakinek van egy neve akkor úgyis azt kell viselnie fiatalon is és öregen is. Én nem becézném esetleg Kittike. Unokatesóm barátnőjét hívják így, rajta kívül nem ismerek más Kittit.
2011. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szép név, nekem tetszik nagyon. Fiatalos is. Becézni szerintem felesleges.

Két barátnőmet is hívják így.


22/N

2011. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én Kitti vagyok:)

Szerintem inkább fiatalos név.Nekem tetszik, örülök hogy nem Zorka lettem:D Idegbajt kapok ha becéznek, de Kittike, Kittus sőt még Kittuska is előfordult:/ Azért kaptam ezt a nevet mert akkoriban még nem volt olyan gyakori,de sajnos mostanra az lett:(

15/l

2011. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz név, csak kislányos.
2011. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!