Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak az emberek?

Miért utálnak az emberek?

Figyelt kérdés

Soha nem ártottam egyiknek sem,zárkózott vagyok depressziós és nem nagyon volt kedvem senkivel sem beszélni ezért folyamatosan bántottak iskolában kibeszéltek a hátam mögött kinevettek, én egyiket se bántottam sosem. Aztán később rájöttem hogy nem veszek rólu ktudomást és csak azért is megcsinálom amit akarom erre azt értem el hogy nagyképűnek tartottak és most már nem csak azok az emberek akik suliban voltak hanem mindenhol utáltak és ellenem fordítottak mindenkit:(

Most meg Ha bekerülök egy új helyre akkor meg már félek az emberektöl mert tudom hogy úgyis csak utálni fognak

és bántanak nem is akarom megismerni öket


2011. szept. 10. 14:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
81%
gyúrd ki magad és verd meg őket a f*szba :D de nyugi, rosszabbul fognak ők járni ;)
2011. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Lazíts nem utál téged senki! légy vidám, szórakozz, járj sokat társaságba :)

Kirándulni, kávézni a legjobb barátnőddel, tervezzetek valamit hétvégére..

És mindig légy kedves mindenkivel :)

Az én taktikám:

Mindig kérdezek valamit a másik féltől, mivel mindenkinek vannak gondjai ezért elmesélik.. de én sosem panaszkodom mindig jókedvem van..

Ha mégis lenne valami gondom akkor nem rágódom rajta hanem inkább megoldom azt :)))


Találtam ide egy idézetet is :

1. Sose mondd el a problémádat másoknak! Az emberek 20%-át nem érdekli, a maradék 80% pedig örül neki.

2011. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Ez azért van mert senki sem keresi/ szereti az olyan társaságát aki lehúzza őt a depressziójával rossz kedvével.

Én a te helyedben nem csodálkoznék hogy rád másztak. Mindig is lesznek ilyen kötekedő emberek akik az ilyen különcöket szívesen b@szogatják.

Ha megváltoznál akkor észrevennéd hogy úgy állnak hozzád ahogy te hozzájuk. Elég ha csak egy kis boldogságot sugárzol a másik felé akkor elhiheted vissza fogod kapni.

2011. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
amit gondolsz magadról, azt gondolják mások rólad. kicsit hihetetlen, de megérezzük mi emberek, hogy mi jár a másik ember fejében. próbálj meg a gondolkodásodon változtatni
2011. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Onbizalom! Fogadd el onmagad, szeresd onmagad! Elj nyiltan, es fogadd el az embertarsaidat, mivel tudataban vagy annak, hogy egyformak vagytok, tehat egyik ember sem jobb, mint a masik!

Az egyik kihasznalja a lehetosegeket az eletben, a masik nem, tehat a szokasuk, az eletmodjuk lesz az, ami megkulonbozteti Oket, de soha ne itelj el senkit ezert, fogadd el olyannak, amilyen!

Mivel onbizalom hianyod van, ezert ugy erzed, hogy teged nem fogadnak el, hiszen legbelul ezt az erzest, Te teremtetted meg,

es ettol a negativ erzestol kell megszabadulnod! Nem jarsz emberek koze,de mar szinte felsz is toluk stb.,

Hiszen az vagy, aminek gondolod magad! Ahogyan erzel es gondolkodsz, olyan vagy es olyanna valsz.

2011. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Van egy ilyen mondás hogy "amit kibocsátasz magadból az bumerángként tér vissza". Magadban kell keresned az okát és ezt a lehető legnagyobb jóindulattal írom. Hogy hogyan találd meg, nem tudom, mert ahhoz fel kell ismerni, de valószínű nincs olyan ember a közeledben aki segítene ebben. A sógornőm ilyen, alapból nem rossz ember, mégsem kell senkinek. A depressziót kezelni kell, ha meg túl sok támadás ért már, érthető, hogy nehezen közeledsz, de muszáj valamit tenni, mert előbb-utóbb munkamániás leszel. Kezd azzal az öngyógyítást, hogy felejtsd el ezt a mondatot: félek az "emberektöl mert tudom hogy úgyis csak utálni fognak " Helyette arra gondolj, hogy jó fej vagyok és szeretnek az emberek, be tudok illeszkedni és minden szituációban jól feltalálom magam. Ahhoz ,hogy elhidd jó fej vagy, először is változtass az önértékeléseden. Te pont olyan értékes ember vagy mint az összes többi, először is szeresd önmagad. És most nehogy azt írd, hogy szereted és elfogadod magad, mert azt nem hiszem el. Azt kapod, amit adsz, magadból adsz és te ezt kínálod.
2011. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
pff ugyanígy vagyok lányban csak depis nem vagyok sz@rd le őket ne te legyél a hibás ők a hülyék!
2011. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Barátom egyik haverja ugyan ez! Eleinte próbáltam vele beszélgetni, hátha megkönnyebbül akkor, de folyamatosan mindenre csak fanyalgott meg idétlen félmondatokban válaszolt, mindegyik lényege az volt, hogy ő most mennyire rosszul van. Rólad semmit nem tudok, de neki az ég világon semmi olyan problémája nincs, amire azt lehetne mondani, hogy oké, jogos a depressziója. Mondtam neki egy csomó jó filmet, zenét, könyvet, animét, programot, hobbit, hogy csináljon már valamit, ami lefoglalja kicsit, de semmi nem felel meg neki.

Meg kell mondjam, tényleg nem túl jó, mikor van egy társaság, ahol egy ember mindenre csak bámul faarccal, semmi nem tetszik neki, semmivel nem lehet örömet okozni neki. A többieknek olyan érzésük lesz, hogy nem is bírja őket, csak éppen ott van, kényszerből. Kicsit szerintem próbálj meg nyitottabb lenni. Nem azt mondom, hogy te legyél a legnagyobb bulizós ember, én sem vagyok az, de egy picit próbálj meg máshogy állni a dolgokhoz. Senki nem szeret olyanokkal lenni, akiket csak a maguk leli gondjai érdekelnek és mindig lehúzza a többiek hangulatát is.

2011. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
egyébként ez azért van mert manapság menő másokat kiközösíteni meg szekálni!Ha nem véded meg magad ezt csinálják csak simán sz@rj a fejükre!A depit meg kezeltesd!Tudd h az élet nem középisoklából áll elkerülsz felsőoktatásba ott már nem lesz ez a dedó nyominger gondolkodás és ha kezeled a depit meg odamész másokhoz nem lesz baj.Te pont h többet érsz mint ők mert nem vagy olyan birka aki a tucathullám után megy.Az meg sz@r hippis szöveg mert te amit kibocsátassz magadból meg a lóf@szt aki menő az bármit megtehet akire meg rászállnak annál ez van!Ha erős vagy Bírd ki itt továbbra is sz@rj mindenki fejére ha meg elkerülsz innen akkor meg nyílj meg kicsit csak pár ember elött és barátkozz új közösség és nem leszel hátrányban ha nem húzódsz totál magadba de akkor sem hiszem h majd szivatnak ezért ott már ez dedó!De a depit tényleg muszáj kezelni és muszáj lesz majd egy-két ember felé nyitni!
2011. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
és inkább rám hallgass mert mások nem tudják milyen ilyennek lenni!ÉN spec először nyitottam mégis kiszekáltak a világból utána fordultam be most meg olyan a helyzetem mint neked de ha kinyitom a szám akkor behúzzák mindenük ha ez kell nekik rohadt nagy köcsög leszek!Ők si olyanok velem!
2011. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!