Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tom mit csináljak? :S...

Nem tom mit csináljak? :S több lent

Figyelt kérdés
Barátnőm el 8 hetesek vagyun péntek óta kicsit furcsán viselkedik nem tudom mi lehet a baj :S ma már például vissza se írt :S mit csinálhatnék?
2011. szept. 11. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megkérdeznéd tőle. Ennyit tehetsz. Mi meg semmit.
2011. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet megbántottad valamivel. Szerintem menj át hozzá és sétáljatok egyet, közben megbeszélitek mi a baj:)
2011. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Kommunikálhatnátok. Tudod az úgy működik, hogy te megkérdezed tőle mi a baja, ő meg elmondja. Biztos hallottál ilyesmiről.
2011. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem is menj á hozzá és kérdezd meg,mi bántja annyira?

lehet hogy segíthetsz is neki :)

2011. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy haragszik-e ,és ha igen akkor azt is kérdezd meg hogy mivel bántottad meg! utána kérj bocsánatot és fogd fel hogy azt már utána ne mondd neki vagy ne cselekedd! ha éppen nem tudtad hogy neki ez egy érzékeny pont volt (amivel megbántottad) próbáld megismerni mert egy kicsit kevés ez az idő egy barátnő kiismeréséhez! :) én is a barátnőmmel az első fél évben mindig veszekedtünk! most már egyáltalán nem mert jobban megismertük egymást!!!!
2011. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fel hívtam bnőm azt mondta fáradt mert az a baj de akkor mért volt fent mostanáig fészen? ááá nem értem :S
2011. szept. 11. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mielőtt ő tenné veled!
2011. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Catz ***** válasza:
Lehet, hogy rossz napjai vannak. Lehet erzekeny az idöjarasra (egyik nap esik, masik nap 28 fok) vagy lehet, hogy epp megjött neki, es nem akarja, hogy igy lassad.
2011. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!