Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus tartalmú levelek?...

Erotikus tartalmú levelek? Bőveben lent

Figyelt kérdés

Nemrég rájöttem hogy a vőlegényem a munkahelyén erotikus tartamú leveleket vált olyan lányokkal akik az ismerősei a facebookon. Kérdőre vontam ő azt mondta nem csalna meg soha és hogy nem tudja mi ütött bele mikor ezeket írta. Én teljesen ki akadtam mert úgy gondoltam minden tökéletes küzdtünk. Szerintetek érdemes tovább fojtatnunk?


Normális válaszokat kérek! Előre is, köszi, 29/N


2011. szept. 20. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiakadtam volna rendesen...

Hát meg tudsz benne bízni,akkor folytassátok, beszéljétek meg.

2011. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, "nem tudja mi ütött belé", LOL.
2011. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég féltékeny típus vagyok, úgyhogy biztos balhéztam volna, és ultimátumot adtam volna neki. Ha én nem vagoyk neki elég...
2011. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem igazán tudnék bízni benne.Folyton arra gondolnék, hogy mi van ha mást is csinál csak arra még nem jöttem rá.Egyébként szerintem az ő részéről valami nem kerek a kapcsolatotokban,és ezért "kacsingat" kifelé.Jogosan akadtál ki szerintem és jól gondold meg a folytatást.Okosan!!
2011. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dobd ki,ha eddig nem tudta mi ütött belé,szerinted máskor tudni fogja?
2011. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Háát.. jól gondold meg. lényegébe akkor melletted is más lányoknak udvarol. egy kapcsolatba pedig ez nem sok jót jelent
2011. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha "rájönnél" valamire, én kidobnálak. Mi a fenének nyomozol?
2011. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors válaszokat :) Kedves utolsó,én nem nyomoztam ő nem lépet ki,és mikor én elkezdtem netezni be adta az ő profilját és akkor vettem észre. Különben meg tudom is a jelszavát de SOHA nem léptem volna be hiszen 100% megbíztam benne,igaz az is lehet hogy csak naiv voltam :(
2011. szept. 20. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor pedig ténylegesen megcsal, akkor is ezt fogja mondani, hogy "drágám, én nem tudom, mi ütött belém", gondolj erre. Én nem tudnék megbízni ezek után.
2011. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerős párnál ugyanez a helyzet, a srác egyfolytában az interneten lóg a munkahelyén és csajokkal flörtöl. Közben meg menyasszonya van. :S

Szerintem ezt nem érdemes folytatni, mert egyszerűen nem becsül téged annyira, hogy ne tegyen ilyet. Semmibe vesz, megaláz a tetteivel. Valószínűleg a későbbiekben sem fog megváltozni. Ha szeretne, meg sem fordulna ilyen a fejében.

Kitartást a továbbiakhoz!

2011. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!