Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki mer a párja mellett...

Valaki mer a párja mellett társat keresni? Hogyan?

Figyelt kérdés

én már többször szakítottam- de kibékülök, mert elgyengülök.

most próbálnék mást keresni, de félek.

ki hogy van ezzel?


2011. szept. 25. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb valahogy zárd le magadban az előző kapcsolatot, mert addig nem mersz majd nyitni az újra.

Tudom, könnyű mondani, de ha tényleg jó lenne szakítani a mostanival, akkor állj a sarkadra, biztos nem véletlen nem szeretnél már vele lenni.

2011. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

úgy, hogy ez nagyon erkölcstelen és nem is értem mi a jó..most ha "elgyengülsz" akkor vele akarsz lenni nem? akkor minek keresel màst?

Csak akkor hagynàd el, ha lenne màs?

Mint valami parazita màr ne haragudj...

2011. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nagyon nem így kell.


Először döntsd el, mit akarsz vele. Vagy legyetek együtt, vagy szakítsatok.

Ha együtt maradtok, akkor ne keress mást.

Ha szakítottatok, utána kezdj el más után nézelődni.

2011. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha szakítok sincs vége :(
2011. szept. 25. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nincs vége? HA az ember szakít akkor vége van.

Ne kezd addig másikat amíg le nem zártad az előzőt.Egyrészt mocsokság, másrészt normális hapsi nem kezd veled, ha tudja,hogy még szakitanod sem sikerül.

2011. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van vége, ha azt akarod, hogy vége legyen.

Sosem értettem ezt a mentalitást, hogy meglévő partner mellett újat keresni. Miért? Ha szereted, vele vagy. Ha nem szereted, akkor lezárod, és ha megismersz valakit, aki érdekel, akkor majd azzal leszel. Miért kell, hogy az életed minden napjában legyen melletted pasi? Mi van akkor, ha szakítasz, és utána két hónapig nincs pasid? Összedől a világ?

2011. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Én is hasonló helyzetben voltam. Szakítás, kibékülés, pedig szerettem, de tudtam így nem lehet az életet leélni.

Én is szerettem volna ismerkedni, de nem ment. Még most sem, hogy már nem vagyunk együtt. Sok idő kell hozzá. Hány éves vagy?

2011. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge jellem vagy és pont.
2011. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én dettó ugyanezt csináltam mint Te. másfél éven keresztül szakítottunk, összejöttünk mert elgyengültem. aztán a szakítások egyre durvábbak lettek, kezdtünk elhidegülni egymástól és végül végleg vége lett.

én is úgy gondoltam hogy megtartom őt magam mellett, de közben nyitott szemmel járok. hát nem jött össze egy új kapcsolat, vele is vége lett és a slussz poén hogy Ő előbb csajozott be mellettem mint az én eredeti tervem volt, hogy szerzek pasit és majd szakítok vele.

jobb lezárni ami nem működik és utána tiszta fejjel belevágni a pasizásba. ezeknek az agyon taktikázott dolgoknak a legtöbb esetben nem lesz jó vége, és Te fogsz végén 2 szék közül a pad alá kerülni.

2011. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én már lezártam


de mindkettőnknek olyan fájdalmas, hogy mindig kibékülünk.


amúgy szeretem.

az eszem szerint kell vele szakítanom, a szívem szerint, örülnék, ha vele élhetnék örök életemre - de mivel csak szenvedek mellette, ezért KELL szakítanom.

szóval nem akarok, de muszáj


ezért nem tudok így szakítani

2011. szept. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!