Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerepelt már vki vmelyik...

Szerepelt már vki vmelyik újság átváltoztató rovatában?

Figyelt kérdés
Pl. Nők Lapjában is szokott lenni ilyen, új haj, smink, ruha, jó fotók. Nem is a jelentkezés módja érdekel, hanem hogy hogyan néz ki egy ilyen átváltoztatás. Maga a folyamat érdekel, olyan írjon, aki már volt ilyenen.
2011. szept. 27. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerepeltem bocs...csak akartam. Kétszer is jelentkeztem de nem hívtak fel.

Kövér vagyok és elég trampli. Jó lett volna, ha egy kicsit alakítanak rajtam. De ezek szerint az alapanyagot is nagyon megszűrik.

2011. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, h. mi alapján válogatnak. Azt gondoltam, h. nincs annyi jelentkező, és előbb-utóbb mindenkire sor kerül az átváltoztatásban. De ezek szerint nem. Sajnálom, h. nem választottak be téged. :(
2011. szept. 27. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kiakasztó, hogy tényleg nem olyat választanak be, akin lenne mit alakítani. Hanem a szabályos arcú, alakú embereket, akiknek elég a smink, frizura meg ruhaválasztás, de anélkül is szépek.
2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mint a sampon reklám. Még soha nem láttam, hogy rövid, gyengébb minőségű hajjal reklámoztak volna, pedig ahhoz kellene igazán az ügyesség és a megfelelő alapanyag.

Egy időben rá-ránéztem Lakatos Márk átváltoztató műsorára. Ott voltak eléggé szélsőséges alkatúak, viszont belekényszerítette őket olyan alakformáló elasztikus alsóneműkbe, harisnyanadrágokba, amelyekben szerintem alig kaptak levegőt, nem beszélve róla, hogy nyáron megsültek benne.

Én is szívesen megtanulnám, mi az, amit elkerüljek öltözködéskor, pedig már nem vagyok mai gyerek, de ezt soha nem árt figyelemmel kísérni. A másik pedig az, hogy jól szabott, jó minőségű ruhát kifizethető árért szinte lehetetlen kapni.

2011. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!