Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ok ami feljogosít...

Van olyan ok ami feljogosít egy férfit az erőszakra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 14:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, amit leírsz, az nem a normális kategória.

SENKI ne csavargassa a kezed, akármit sütsz, főzöl, csinálsz vagy nem csinálsz.

Ha az anyját verted volna fejbe egy lapáttal, akkor talán megérteném, hogy durvábban megfog, de így...

Nincs joga ehhez, és ez már bántalmazás!

2011. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Bocs,de mit fog csinálni, ha totálkárosra töröd a kocsiját? Vagy beejted a mosogatóvízbe a telefonját?

És ha gyereketek lesz és az felidegesíti, akkor majd neki is kicsavarja a kezét? hogy levezesse az idegességét? Szerinted ez így normális?

2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Én a legbunkóbb hangulatomban is csak az edényt vettem volna ki a kezedből, hogy ezentúl én sütök.
2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Te meg borítottad volna a képébe az olajat, mert hadd legyél már te is ideges! Rá vagy kényszerítve, hogy vele maradj? Vagy el tudnád hagyni? (lakás, pénz, gyerekek)
2011. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Na hát velem egyszer csinálná ezt...sőt! Rám egyszer emelne kezet aztán soha többet! Én vagy mondanám, hogy kész vége itt befejeztük, vagy visszavágnék valamivel.
2011. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül az önvédelem vagy ha a családját bántják. De ilyen banális dolog, amit leírtál! Nem, nem volt joga (úristen joga) a "kedves párodnak" ehhez. Egy gyökér!
2011. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
17.34 vagyok. Bocsáss meg, hogy kifakadtam, de gyűlölöm az ilyen szemétládákat!!!!!!!!!!!
2011. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kezedődik az út a verésig.
2011. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ideges és ezt úgy tudja levezetni, hogy a másiknak fájdalmat okoz, az pszichopata.Bele fog épülni a bántalmazás a viták koreográfiájába. Igaza volt annak a kedves válaszolónak, aki azt írta, hogy így kezdődik a verés. Igen. Készülj fel rá, hogy ne érjen majd váratlanul.
2011. szept. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Önvédelem,más védelme és ennyi.


amit leirtál...én ráboritottam volna véletlen az olajat és kiraktam volna a lakásból.

2011. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!