Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?...

Miért ilyen az anyukám? Zavarja, hogy ennyire áradoztam a barátom édesanyjáról?

Figyelt kérdés

Hétvégén aludtam ott először és az anyukája odajött és megkérdezte, hogy szeretem e a cicákat és a lila színt. Mondtam neki,hogy persze, erre a kezembe adott egy vadi új cicás törölközőt és egy vadi új lila fogkefét. + Vett szombat délután nekem egy rózsaszín kis köves medált. :) Kicsit nagyot néztem..:D Utána mondta a barátom,hogy ilyet nem csinált az exénél, se a bátyának a barátnőinél.

Ezt elmondtam itthon anyának, hogy annyira aranyos és kedves volt tőle meg hogy annyira jó érzés. Erre anya faarccal és undokan közölte velem,hogy ez alap és ne szálljak már el.

Ha annyira alap, akkor ő ezt miért nem tette meg?

Egyből el tudja rontani a kedvem.. =/


2011. szept. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
szerintem rosszul esett neki, hogy róla nem áradozol így. mondd el neki, hogy szereted. :) értékelni fogja, és talán legközelebb ő vesz neked fogkefét, törölközőt és medált is. :) sok sikert!
2011. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coffeez ***** válasza:
87%
Ez nem alap. Örülj neki. Valószínű megkedvelt Téged. Édesanyád meg irigy..sajnos vannak ilyen anyák. (ismerek egy párat)Szomorú, örülnie kellene, hogy ilyen jól sikerült a nevelése, hogy "anyós" is értékeli. Ez az Ő érdeme is.
2011. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit nem a barátommal vagy a suliban töltök, azokat az időket mindig vele vagyok. Tudja jól, hogy szeretem és hálás vagyok neki, amiért eddig felnevelt és eltartott. Ezeket többször is mondtam neki, nem várhatja el,hogy minden nap mondjam.
2011. szept. 27. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Az elején az én anyám is féltékeny volt az "anyósra" de ő csak az elején volt olyan kedves, meg kiderült, hogy kicsit dinka is, már nincs baja ilyen téren. Illetve... a nagymamám folyton piszkálódik, hogy mikor ismerkednek össze a szülők, és erre anyu azt mondta, már látatlanban nem bírja a párom anyját.
2011. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem sem alap,tényleg nagyon kedvelhet a párod édesanyja:)Szóval szerencséd van!

Anyuddal ne foglalkozz,majd csak megbékél!

2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!