Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a mostohanővér...

Hogy mondjam el a mostohanővéremnek, hogy járok a volt fiújával?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok,a mostohatesóm 15 és a barátom is 15,osztálytársak a mostohatesómmal(aki a legjobb barátnőm is).

5 hónapig jártak,majd a srác szakított vele.A tesómat megviselte nagyon a dolog,még most sincs túl rajta szerintem.

Én 1 hónapja járok a sráccal és nagyon szeretem.Már akkor is tetszett,amikor még a tesóm nem járt vele,mert rettentően helyes és cuki és imádni való.Utána összejött a tesómmal és inkább nem mondtam semmit neki arról,hogy szerelmes vagyok a barátjába.

Mikor szakítottak a sráccal jóba lettem.Nem nyomultam rá meg Ő se rám,csak nyáron néha összefutottunk,felvett msn-re és tök sokat dumáltunk mindenről.Az msn-ből sms-ek lettek és jóba lettünk.

1 hónapja járunk,de még nem mertem elmondani a mostohatesómnak...Ezért sehova nem mehetünk el kettesben és nem is csinálhatunk úgy egymással mások előtt,mint a szerelmesek.

Csak a barátom legjobb haverja tudja,hogy együtt vagyunk,de Ő is csak azért,mert benyitott a barátom szobájába,amikor csókolóztunk az ágyon.


De szerintem a tesóm sejt valamit...Mert tegnap játszott a telefonomban és van pár olyan képem a barátomról,amikor kint vagyunk a bmx pályán és hülyülünk.Kérdezte,hogy mikor készültek meg hogy mióta vagyok én azzal a klikkel ilyen jóba,hogy velük legyek.

Kitaláltam valami béna dumát rá,de nem tudom,hogy elhitte-e.



Mikor mondjam el neki és hogyan?

Nem szeretnék neki többet hazudozni,mert tegnap is eljött hozzánk úgy,hogy nem szólt előtte(Ő az anyukájával él) és itt volt a barátom(nem voltak itthon anyuék) és elég ciki volt,amikor nem akartam beengedni a kapun....:/Meg szerintem a barátom bmxét is látta a fűbe,bár azt nem biztos,mert akkor mondta volna.


Mit tanácsoltok?


Köszönöm a segítséget előre is.


2011. szept. 28. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

A testvered mindig a testvered lesz, meg akkor is, ha ver szerint nem az, viszont egy kamaszkori szerelem par nap alatt elillanhat.

Neked mi a fontosabb?

2011. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%

Szia!


Szerintem várj még csak akkor mond el a mostohanővérednek ha már te is biztos vagy benne, hogy már tovább lépet. Lehet, hogy eltart egy kis ideig, de megéri. És segíts neki mutasd be más srácoknak meg ilyenek. Sok sikert hozzá .

2011. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem fogok a barátommal szakítani emiatt,mert szeretem.Arról nem tehetek,hogy nem a tesóm volt az esete.


Próbáltam már rávenni,hogy ismerkedjen másokkal,de Ő állítja,hogy összefognak jönni megint a volt barátjával(aki most az enyém).

2011. szept. 28. 17:02
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Hűha...hát ez elég nehéz eset. Jól nem jössz ki belőle, arra készülj fel:S Ha nem akarsz hazudni hát mondd el, de biztos, hogy megkapod a magadét a tesódtól. Főleg abban a korban is vagytok amikor a pasik a legfontosabbak, a tesód ráadásul még gondolom szerelmes, hiszen azt hiszi még összejönnek...hát nem vállalnám be helyetted az biztos:D
2011. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy szép a szerelem, és ne haragudj azért, amit írok, de gusztustalan, amit a féltesóddal csinálsz.

Tök mindegy, h mennyire cuki a srác, tudtad nagyon jól, h a tesóddal együtt voltak, és azt is, hogy ő még érez a srác iránt. Innen egyértelműnek kellett volna, hogy legyen, h ez neked tabu.

Mostmár mondjuk mindegy. A legtisztább, amit tehetsz, h őszintén elmondod neki, h mi a helyzet, de ne csodálkozz azon, ha nagyon megharagszik rád. És igaza van annak, aki előttem azt írta, h a tesód mindig melletted lesz, egy szerelem pedig igazán múlandó.

2011. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Szemét vagy.
2011. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Te nem talàltàl màsik fiùt, csak azt akibe a tesód szerelmes? Ne haragudjàl gusztustalan amit csinàlsz. Nem tudnék csókolózni egy olyannal vagy együtt lenni,aki a tesómmal jàrt, még akkor sem, ha féltestvér.
2011. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
azért mert a tesvére (ami igazàból nem is) nem garancia, hogy ök mindig csudijóba lesznek.. igenis elöfordulhat, hogy most jól összevesznek és soha többé nem beszélnek vagy akàrmi..ilyen hülyeséget...Ti tàn a jövöbe làttok?..
2011. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

barátnő volt pasija tabu, nemhogy a féltestvéré..

Szóval kíméletesen tudasd vele, és ne csodálkozz ha berág, mert ugye ő még reménykedik, hogy összejön ugyanezzel a fiúval.

Gáz vagy.

2011. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

1) szemétség ez a részedről,és sunyiság!

2) 15 éves vagy...hol éltél te még annyit hogy megismerhesd az igazi szerelmed

3) elég hülye dolog hogy egy 15 éves "cukipofával" nyomulsz, holott tudod hogy rosszat teszel,különben nem tetted fel a kérdést

4)kínos szitu, és elég undorítónak találom hogy a testvéredért képtelen vagy meghozni egy áldozatot, és belemenni ebbe a kapcsolatba.

5) a helyedben lapátra tenném, és kussolnék,éjszakánként pedig a falba verném a fejem, hogy hogy lehettem ilyen aljas,és sunyi....

2011. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!