Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál? (Többi lent. )

Mit mondanál? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Az a lényeg ,hogy másodikos vagyok a közpiskolába ahova járok.Az átlagommal nincs gond mert 4-es egy gondom van csak az pedig az iskola és maga az osztályom.Az osztályom olyan retardált ,hogy pl.makkot dobálnak egymásra miattuk kapok rossz jegyet mert miattuk írunk. És mára már nagyon elegem van ahogyan az egyetlen haveromnak az osztályban és ő azt mondta ,hogy elmegy onnan már jövő héten így én is azt tervezem ,hogy elmegyek onnan mert nem akarok még 3 évet kibírni velük "egyedül".Ti ,hogy mondanátok meg a szüleiteknek ,hogy el akarok onnan menni mert már nagyon elegem van.Tudom ,hogy előröl kell kezdenem az első évet mert az nem érdekel.
2011. szept. 29. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogyan nekünk elmesélted.
2011. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát így.

mondd meg, hogy te többet akarsz az élettől, komolyan veszed a tanulást, de ebben a környezetben nem tudsz fejlődni. szerinte a normális szülők ezt megértik

2011. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Így,ahogy leírtad. De alá is kell támasztani érvekkel, ne csak úgy általánosságban.


Üdv!

2011. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted ,hogy érvekkel támasszam alá?
2011. szept. 29. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el konkrétan, hogy ezek a dolgok zavarnak a tanulásban.
2011. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt így elmondod nem elég? Egyébként nem értem miért nem tudsz attól tanulni, hogy makkot dobálnak. Nálunk is dobálóztak a fiúk párizsival meg nem tudom, mégis eljutottam az egyetemig. Maximum az lehet a gáz, hogy röpit írtok és te sem tanulsz óráról órára (megjegyzem, szerintem alig van ilyen ember, én sem tanulnék) és ezért kapsz rossz jegyet.
2011. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nálunk a makkot úgy csinálják ,hogy megfogják 2 méterről és izomból megfogják és az ember fejének dobják.van amikor még órán is dobálják de a tanárok nem csinálnak semmit pedig látják a végén mondják ezek miatt ,hogy dolgozat és én ezt tartom nagyon szemétségnek ,hogy a többiek miatt nekem is kell írnom.
2011. szept. 29. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért a fent leírtaknál kicsit összeszedettebben add elő a problémát a szüleidnek.

Mondd meg nekik, hogy az osztály akadályoz a sikeres tanulásban és elterelik a tanárok figyelmét, túl sok idő megy el értelmetlen dolgokkal, fegyelmezéssel.

Nem hiszem, hogy évet kéne ismételned, de azért legalább a félévet várd meg az iskolaváltással. És addig próbálj meggyőződni arról, hogy a leendő osztálytársaid értelmesebbek lesznek.


Na, de ha már annyira komolyan veszed a sulit, akkor a 4-es átlag nem sokra lesz elég a jövőben.

2011. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont így ;)
2011. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy több jó fej volt az iskolába csak akiben jóban voltam mind elmentek inkább.Hát ha így nézzük nem is csoda ,hogy 4 es az átlagom szerintem ha egy normális tanárok osztály iskola meglenne sokkal jobb lenne.
2011. szept. 29. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!