Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza az exet, ha már foglalt?

Vissza az exet, ha már foglalt?

Figyelt kérdés
Ha voltál már úgy, hogy az exed szakítás után összejött valakivel, de nem volt vele boldog és gondolkozott, hogy visszacsinálja veled - hogy történt? Próbáltad vele megbeszélni a múltat, erősíteni a kapcsolatot, vagy semmi, amíg a másik illető volt (még ha felületes is). Nő-férfi válasz érdekel. Kor is.
2011. szept. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy srác,akivel tök jól elvoltam,ő elvileg szerelmes volt belém nagyon...kb 4hónapig jól elvoltunk tényleg.Aztán hirtelen eltűnt-nem keresett stb,én pedig összejöttem mással...Mikor 6hónap után véletlenül összefutottunk a villamoson,egyből írt sms-t hogy mennyire szerelmes még belém stb,találkoztunk még kb 2x 5-10percet de ennyi volt.Megírtam neki később,hogy 6hónap eltűnés után,már hiába akarna valamit,nekem anno nagyon rosszul esett,hogy nem válaszolt semmire és eltűnt...Aztán neki is volt már akkor barátnője(én nem tudtam róla!).Mikor megtudtam,szinte biztos voltam benne,hogy nem boldog!Viszont én akkor azt hittem h boldog vagyok mással.Aztán szakított a csajával,én is az akkori párommal,és újra felvettük a kapcsolatot.Lefeküdtünk stb,átbeszéltünk 1-2 dolgot,de csalódtam ismét...Pedig újra mondta,h szeret.Ez a tipikus esete annak, mikor már összevissza kics*szünk egymással..Szívem szerint még mindig örülnék,ha írna nekem,hisz itt lakik csak pár percre,de ez egy idióta bugyuta kapcsolat lenne csak szerintem..Valahol fáj,mert félek,hogy összefutunk az utcán,és akkor tuti megremeg a lábam:( Pedig nem jóképű,hülye a stílusa,kötöszködős stb,de a szex az jó volt vele,meg csak úgy el lenni :) hülyéskedni... Szerintem amíg el nem költözök messzire,addig a múltbéli dolgaimmal nem tudok elszámolni.

24n

2011. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja csak annyi,hogy ő próbálkozott volna,mikor nekem volt párom:) de jól tettem,hogy nem mentem akkor vissza hozzá! kár hogy később tiszta lappal már nem sikerült ... ez van :) tudom,hogy jobbat érdemlek amúgyis!
2011. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
felesleges..... mert akkor már nem szeret téged, mert mással van, vagy volt. Baromság, hogy akkor nem ment, aztán megfordul másik személy ágyában is, és utána vissza akarja csinálni veled.....Én nem fogadnám már ebben az esetben vissza, még akkor sem, ha nem lett volna senkivel sem.....Hol van a tartásod, és a büszkeséged, hogy így már azért sem kell? Ennek már sok értelme nem lesz, ha azt veszed valamilyen szinten hűtlen volt hozzád, mert akkor választott, és máshoz ment. Szerintem felejsd el, és keress egy olyan személyt, aki bebizonyítja neked azt, hogy kellesz neki, és nem másokhoz szaladgál, mint az exed. Aki igazán szeret valakit, nem engedi el. Visszacsinálja veled?Én úgy gondolom, hogy csak újból csalódni fogsz benne, ezek után, hogy már van neki másik párja, te még elhiszed, hogy komolyan gondolja veled?Hiszel abban, hogy majd most nem fogtok szakítani? Baromság,baromság,baromság. felejsd el..... 34/N
2011. szept. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha voltál már úgy, hogy az exed szakítás után összejött valakivel, de nem volt vele boldog és gondolkozott, hogy visszacsinálja veled"


Nem volt ilyen, egyébként ezt hívják úgy, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is". Akinek egy kicsit is fejlett önérzete van, az nem megy bele egy ilyen "ajánlatba".

2011. szept. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk fordítva volt. Hosszas huzavona után elköltöztem a volt férjemtől. Tulajdonképpen a lényeg az volt, hogy ő nem igazán akarta megjavítani a házasságunkat, én még a költözésem napján is többször megkérdeztem tőle, tényleg ezt akarod? A válasz az volt, hogy igen. Miután elköltöztem, rá egy hónapra megismerkedtem valakivel (aki most már a férjem :) ). A válás napján azt mondta a volt férjem, hogy legszívesebben visszacsinálná és bánja, hogy így történt már. Nekem az volt erre a válaszom, hogy én viszont nem bánom, mert én akkor már boldog voltam és a gyermekünket vártam. Szóval nekem eszem ágában sem volt visszamenni. És örülök végül, hogy így történt.
2011. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!