Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezt elképzelhetőnek...

Férfiak! Ezt elképzelhetőnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Ha egyszer vki bánt, megüt egy nőt, akkor többször is megteszi? Elképzelhető az, h vki egyszer elvesztette a fejét, megtette, megfogadta h soha többet, és be is tartja? Hihető? Nők, tapasztalatok? Aki egyszer megteszi, az többször is megteszi? Vagy nem feltétlenül?
2011. szept. 30. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
a volt férjem minden alkalom után őszintén megbánta, sírt, fogadkozott, hogy soha többé, én pedig mindig elhittem - az első alkalom után el kellett volna hagynom, ehelyett vártam 1 évet
2011. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen megteszi, aki egyszer meg tudta tenni, az máskor is, ha elszáll az agya.Fiatalon kiérdemeltem volna pár pofont, de a párom hozzám nem nyúlt volna, pedig én már képen vágtam volna magam.
2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Anyám is ezt hallgatta,soha többet,soha többet...aztán csak megütötte megint...


én tanultam az ő hibájából...kis agresszió és lapát...

2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen tapasztalatom DE sokan mondják ha egyszer megteszi máskor is megteszi és ez tény!sajnos!én biztos elhagynám az ilyen férfit!!te megtetted??
2011. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Velem még nem történt ilyen, de úgy gondolom, hogy ha egyszer megüt, megteszi máskor is. Az első alkalommal otthagynám az illetőt, akármennyire is "szeretem". Nem voltam/vagyok még házas, de ha a párom ezt megtenné, akkor elfelejthet.
2011. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha egy férfi megüt egy nőt, az gáz! De ha egy nő megüt egy pasit, akkor mindenki azt mondja, hogy biztos, hogy megvolt rá az oka! A nők 90%-a kiprovokálja, hogy a pasi megüsse, vagy pedig feszegeti a korlátokat, hogy meddig mehet el, meddig bírja a pasi! De ha ezek után a pasi lezavar neki egyet, akkor meg van sértődve!
2011. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem hagytam el..
2011. szept. 30. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom minden egyes veszekedésnél nekem rontott és pofozkodott! Én sosem ütöttem meg! Azóta szakítotunk! De ha visszakézből én is pofon vágtam volna, nem lett volna jogos?
2011. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Én fontosnak tartom, hogy egy nőnek legyen úgymond tartása. Én úgy vagyok vele, hogy egy férfi hozzám ne nyúljon agresszívan, ne emelje rám a kezét, ne rúgjon, vágjon, stb. Attól, hogy a "gyengébbik nemhez" tartozunk, attól még nem szabadna megengednünk azt, hogy bántsanak. És ez természetesen kölcsönös, hiszen én sem üthetem meg őt még akkor sem, ha volt rá okom. Mondhatnám úgyis, hogy az erőszak nem megoldás. Ha egy kapcsolatban már pofonok csattannak, az már régen rossz. Én a párommal 3 éve vagyok együtt, és ilyen egyszer sem történt.
2011. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
jegyezd meg: kutyából nem lesz szalonna. Ez egy kivételesen igaz népi bölcsesség.
2011. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!