Dominik vagy Ruben?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik jobban?
2011. okt. 1. 17:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
58%

OFF

Hogy itt milyen begyöpösödött nők/asszonyok vannak. Borzalmas ám a ti felfogásotok! Annyi eszetek nincs, hogy az nem jut el a tudatokig, hogy itt lehetnek esetleg olyan emberek, akiknek ilyen nevű hozzátartozójuk van. Az egy dolog, hogy vmi nem tetszik, az meg egy másik, hogy ezt hogy fejezed ki. Gratulálok nektek, nem irigylem a gyerekeiteket, hogy ilyen anyjuk van.

ON

Az én öcsém Ruben, SOHA SENKI nem csúfolta a neve miatt. Az emberek nagy részének tetszett, mert különleges, ebből nincs a suliban öt egy osztályban, ahol csak mutogatni tudsz, hogy kire is gondolsz.

Egyébként nekem a Dominik is tetszik, de inkább Ruben :)

2011. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
87%
Ruben.
2011. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
69%

Jó név!

pl. Kolompár Ruben Dzsoki Júing.


A Rubent, majd lehet becézgetni Rubeolának !!!

2011. okt. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Ruben sokkal jobb mint a dominik


a dominik olyan nentom...a becézése lányos(Domi pl.)

2011. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

20-04.


Amire válaszoltál, ott nem azt írták, hogy onnan ered, csak egy ballon jutott a válaszoló eszébe a névről.

2011. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
58%

Érthetőbben én sem mondhattam volna, ez jut róla eszembe, naponta használjuk az Ambu termékét, a kis Rubent:)


[link]

2011. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Én meg még sosem hallottam erről és nem is használtam ilyet:)
2011. okt. 3. 08:49
 38/38 anonim ***** válasza:
Igen a Dominik gyakoribb :S
2012. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!