Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak véletlenül járt erre...

Csak véletlenül járt erre szerintetek?

Figyelt kérdés
a volt barátomat már 3x láttam a mi utcánkban elmenni, mikor soha nem járt erre. szerintetek véletlen hogy erre járt el vagy lehet volt valami oka? 2 hete szakítottunk
2011. okt. 1. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle. nézte az ablakod? mert az is lehet h az új barátnője is arra lakik
2011. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem lakik itt barátnője az biztos. én pont háromszor láttam a konyha ablakból h erre ment el.
2011. okt. 1. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Forgott a feje? Nézegetett felfelé az ablakotokra?
2011. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt nem láttam mert sötétített kicsit az ablaka
2011. okt. 1. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha zsákutcában laksz, akkor nem véletlen, különben nem tudom, talán moziba ment vagy a boltba, vagy a gumishoz.
2011. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy olyan utcába lakok ami mellett párhuzamosan rögtön van egy másik is és ő mindig a másikat használta. most pedig 3x láttam hogy a miénket
2011. okt. 1. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet h eddig is arra járt,de nem figyelgetted. most miért is?
2011. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!