Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt páromnak 2 kislánya...

A volt páromnak 2 kislánya van, a kissebbik tőlem, mi már fél éve nem vagyunk együtt, de jó volt a kapcsolatunk. A nagyobbik kislányt mi neveltük. Amióta összejött a mostani nőjével teljesen megváltozott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A nagyobbik kislány hozzám jön sírva milyen bunkó ez a nő és hogy már vele se törődik az apja.Sőt,hogy állandóan ellenem beszél.Mit tegyek,hogy rájöjjön mi vagyunk a jók,nem peddig ez az új nő?
2009. máj. 1. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Sztem szeret titeket a nagyobbik lány is,ha hozzátok menekül sirva,és még el is mondja,hogy megpróbálják ellenetek beszélni!!
2009. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha a pasi ilyen csapongó és otthagy titeket az első jött-ment nőért, akkor nem érdemel meg titeket. Szerintem jobban jársz, ha nem megy vissza hozzád, mert csak több fájdalmat okozna. Neked nincs mit bizonyítanod. Ha hülye volt a pasi, viselje a tette következményeit és nehogy még te könyörögj neki, hogy menjen vissza hozzád! Szerinted milyen apa válik egy ilyen emberből? Keress olyat, aki tisztel téged és a kislányodat. Tényleg azt gondolod, hogy te ezzel a férfival akarsz élni, mikor nem törődik sem veled, sem a gyerekeivel? Ha nem emiatt a nő miatt, akkor más miatt hagyna ott. Ő a fő bűnös, nem is a nő.
2009. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Bizisten nehezen értettem meg a kérdést. Számomra kicsit körülményesen fogalmaztál. Fontos tudni: Hol van (ki?) a nagyobbik kislány édesanyja??
2009. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A nagyobbik lány anyukája lemondott róla,ugyhogy ő az apukájával van.Mióta ott van ez az új nő,már vele sem törödik az apja.Nagyon bánt,hogy én meg itt vagyok a picivel(5 hónapos),és eddig tényleg normális volt velünk.Most meg egy héten talán 10 percet,ha velünk van.Mit tegyek?Hagyjam a fenébe,vagy próbáljak beszélni vele?Ez a nő teljesen ellenem forditotta.Segítsetek,a babának meg nekem is szükségünk van rá.
2009. máj. 1. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég könnyen befolyásolható ez a te volt párod.Ez már eleve régen rossz.Én megpróbálnám észhez téríteni,hogy ne forduljon ki magából és foglalkozzon a gyerekeivel rendesen.

A másik kislány anyukája?

2009. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Mint férfira van szükséged,vagy a kislány szempontjából apára?
2009. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretem őt,mint ahogy valaki szeretheti a gyereke édesapját,de ez már sok.Mit lehetne tenni,hogy észheztérjen?Én hiába próbálkozom,hogy beszélek vele,hiszen nem is figyel rám.Hagyjam,vagy próbálkozzak?Soha nem is hívom fel,nem zaklatom,ha jön jön,ha nem akkor nem.Dehát így elveszítem,nem?
2009. máj. 1. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha tényleg akkora szemét az a nő én megpróbálnám valahogy kigolyózni,elérni,hogy szakítsanak.

Nekem is van egy lányom az exbarátomtól,igaz mi már 3 éve nem vagyunk együtt,de a kicsivel remek a kapcsolata,mi is barátok vagyunk.Ha nálunk fordulna ez elő,hogy ennyire elkezdi befolyásolni egy másik nő,aki a kárára van,neki és az én gyerekemnek is,hát bizisten kicsinálnám a kapcsolatukat.

Szépen titokban,alamuszi módon!!!

2009. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a férfi egy link alak.Ne akard,hogy még több fájdalmat okozzon nektek,és megalázzon téged.Elöbb utobb ez lenne.Ha már a gyerekeit is cserben hagyja,akkor milyen ember az ilyen?Had menjen a fenébe.
2009. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól, hogy a kislánnyal jó a kapcsolatod, még nem biztos, hogy az apukával is az lenne, ha folytatnátok. Ő már más nő mellett döntött, és az érzelmeit valószínűleg nem az fogja befolyásolni, hogy a gyereke téged jobban kedvel, az új nőt.
2009. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!