Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek 17 éves lányotok...

Megengednétek 17 éves lányotoknak, hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
3 hónapja vannak együtt..nem kevés ez? Bízok a lányomban, csak inkább a pasikban nem:) Volt már itt a fiú sokszor, beszélgettem is vele elég sokat, ami lejött az szimpatikus, de azért még se ismerem, meg gondolom hogy jó benyomást akart kelteni ami természetes..de hát még se ismerem 3 hónap után hogy milyen valójában..? Ez lenne lányomnak első alkalom hogy fiúnál alszik..ti anyukák helyembe megengednétek? Légyszi ne 13-19 éves lányok irkáljanak, hogy én megengedném a helyedben..köszi!!:D /itt nem nagyon aludhat, mert a férjem akkor lenyakaz/
2011. okt. 18. 15:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

Nézd

Bár lehet korai dolog...

de a mai világban...

Ha nem engeded meg a szexes dolgot máshol is el tudják intézni

2011. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
Nem. És főleg az utlosó mondatodért.. ne játszátok ki az Apát. Együtt meg kell próbálni megértetni, korai még..
2011. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nagyon kis kreatívak ezek a fiatalok..
2011. okt. 18. 15:21
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Meg.


Ezen viszont megakadt a szemem:

".de hát még se ismerem 3 hónap után hogy milyen valójában..?"

Nem a te barátod hanem a lányodé, nem neked kell kívülről-belülről ismerni.

Másrészt nem a srácban kéne bíznod hanem a lányodban, neked kell tudod, te nevelted, nem?


31/N

2011. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
35%
Es a fiu szulei nem nyakazna le fiat, feleseget, lanyodat? Ismered oket egyaltalan. Tudod, hogy hol aludna a lanyod? En ugy lennek vele, ha nalam nem aludhatnak, akkor mas lakasaban sem.
2011. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Bár az én lányom kicsike még, de úgy gondolom, hogy a Te helyedben én megengedném, hogy ott aludjon...

Anno nekem 16 évesen volt az első komoly barátom, megoldottuk:))) Szóval nem kell ez a fene nagy prűdség és tiltás, ha szimpatikus a srác és a lányod szereti, akkor had aludjon, gondolom tisztában vannak a szexel kapcsolatos dolgokkal (védekezés, fertőzések, terhesség stb.)

2011. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
11%

Szia! Én 25 vagyok, férjezett nő.

Volt, h 13 éves kiscsajnak írkáltam, amikor ő tett fel ilyen kérdést, hogy az anyja miért olyan szemét, h nem engedi a pasijánál aludni, és azt kaptam meg, hogy dugni bárhol lehet, s ha nem akarja az anyuka, hogy kocsiban szexeljen, akkor had aludjon már ott...

Remélem a te lányod nem ilyen.

Én 18 éves koromban kezdtem pasinál aludni, de már akkor fősulis elsős voltam.

A mai eszemmel azt mondom, h egy 17-18 éves akármennyire is érett testileg, szellemileg még nem érett, és semmit nem veszít, ha nem pasizik annyit. 24-25 évesen kezd majd megérni, de ha most elkezd 3 hónap után pasinál aludni, nagyjából össze lehet számolni, hány pasi ágyában fog megfordulni 25 éves korára..

Én nem engedném, max. 1 év járás után. Vagy megérti, vagy nem...

2011. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

17 múltam amikor nagyon, de nagyon ritkán megengedték anyuék, hogy a páromnál aludjak, de csak is hétvégén. Normális srác volt! A feltétel mindig az volt, hogy normálisan tanuljak és otthon is segítsek. Nem ő volt az első kapcsolatom, de ő volt az első akinél ott aludhattam, ráadásul ő városban lakott én meg a város melletti faluban. Azóta már mással vagyok, sőt férjhez is mentem, lassan tervben van a baba is, szerintem hasonló képpen fogok én is engedni a gyerekemnek majd ha eljön ez az idő.

23/L

2011. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
17 évesen meg már nem kislány. Nem értem miért kéne megtiltani. 3 hónap az manapság már elég jó idő, legtöbben nem várnak 3 hétnél többet a szexszel. Bár nem tudhatod, lehet már ők is rég túl vannak a dolgon. Értelmetlen dolog lenne tiltani bármit is.
2011. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Én már engedtem a lányom ennyi idősen, sőt még 16 volt. Tudtam, hogy élnek szexuális életet, bíztam benne, ezáltal a fiúba is, hiába nem ismertem elég közelről. Ha értelmes a lányod, nem fog egy vérbeli se**fejjel együtt lenni. :) A másik, lehet, hogy tényleg csak alvásról van szó ( kit tudja, lehet még létezik ilyen is), és nappal is ugyan úgy tudnak szexelni. Ha ezt akarod megakadályozni, ezzel a tiltással nem tehetsz ellene.
2011. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!