Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt tesóm?...

Miért csinálja ezt tesóm? Direkt olyan ruhákat vesz magának amilyeneket én hordok

Figyelt kérdés

Tesóm stílusa világéletébe nőies volt. Kivágott felsők,szoknyák,magassarkúk,stb.. Én sportos vagyok. nem érzem jól magam a nőcisebb ruhákban.

Tesómnak most van egy barátja (örülök neki,jól megvannak meg minden) aki mindig vesz neki dolgokat amit a tesóm csak akar. Nem az bajom h kap tőle a tesóm dolgokat. hanem az amiket a tesóm vetet vele. míg én hónapokig spórolok egy márkásabb melegítőre,ő majd mindennap vetet magának egy ujat. Holott nem is ez a stílusa. nem is tudja viselni ezeket a sportos ruhákat. Idegesít,hogy azért mert megteheti halomra veszi őket. Én meg nyálcsorgatva bámulom.

Tegnap este már oda ajándékozta az egyiket a barátnőjének,hogy majd menjenek a városba egyforma melegítőbe,mert az milyen menő. Tudja hogy irigylem érte,és direkt csinálja. Kérdeztem tőle h miért vesz ilyeneket mikor nem is ez a stílusa. Tök hülyén kombinálja sportos ruháékat a nőiessel.

Már anya is kérdezte tőle,h miért vetet a barátjával iylen meg olyan melegítőket. mikor egyszer vagy max kétszer felveszi és ennyi. Olyankor szokta kombinálni a ketőt. PL: hétvégén ment buliba,felvette az egész ruhát,a haja ki volt szépen vasalva meg sminkelve,magassarkú,és pulcsinak meg a rózsaszín retro melegítőjét,meg még egy baseball sapkát is felrakott. Tök hülyén nézett ki.


2011. okt. 20. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és tesóm 24 éves,én meg 17.
2011. okt. 20. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:
az én tesóm 14 éves korában kezdte ezt el KINŐNI. nem értem a nővéred. Engem is idegesített h a húgom mindig engem majmol, de aztán szépen lassan kialakult a saját stílusa neki is meg nekem is és már nem érzem majmolásnak ha ugyanolyat vesz fel mint én. A testvéred szerintem megzavarodott a sok pénztől, és nem hiszem h amúgy szereti a barátját, mert akkor nem csinálná ezt vele. Az én barátom i gazdagabb jóval, mint én, mégsem engedem neki h drága cuccokat vegyen nekem, mert hülyén érezném magam tőle. Lehet amúgy, h a barátjának bejönnek az ilyen ruhát hordó lányok, és neki akar tetszeni? ne foglalkozz vele, örülj neki h nem kerültél bele egy ilyen pénzalapon épülő kapcsolatba, Légy önmagad. Hidd el a tesódnak nem okoz akkora örömet egy új melegítő, mint neked, amikor az összespórolt pénzedből tudsz venni egyet. Ne foglalkozz vele
2011. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amig nem volt neki a barátja addig csak nőies rihákat hordott,mert sajnált kiadni márkás melegítőre annyit,gagyi kínait meg nem vesz.

Engem is mindig röhögött h miért szar melegítőket veszek,normélis,nőies helyett. Meg h egy melegítő árából már egy csomó felsőt tudnék venni

2011. okt. 20. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát:

Reméljük hamar ráun,és te majd megöröklöd őket!

2011. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most biztos azt hiszi,hogy a márkás melegítőjével és sültössapijával trendi lesz.Pedig ez már bő 5éve nem menő...


Szerintem ne foglalkozz vele:)


Te meg magadnak akarj tetszeni,ne másokkal foglalkozz!L

A te stílusod nem lehet amúgysem másé!

2011. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom tesódat, hogy csak az anyagi érdek végett van a párjával, az ilyen kapcsolatoknak hamar vége lesz, mert szerintem csak a pénze végett van vele, ha ennyi márkás melegítőt vetet meg vele, én sem vetetek párommal drága dolgokat, egyáltalán nem várom el tőle, sőt még le is beszéltem róla, h drága cuccokat vegyen nekem, s azóta már nem is teszi szerencsére. Egyébként egy méret vagytok tesóddal? Mert ha igen, akkor úgyis használhatod a melegítőjét, ha majd megunja. Szóval a válaszom az, hogy valószínű azért csinálja ezt tesód, mert csak a pénz végett van együtt a pasival, s még az is lehet, h úgy akar kinézni mint te, mert irigyel téged a stílusod végett, vagy lehet a barátjának a melegítős sportos csajok jönnek be.


25/N

2011. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neked az fáj, hogy a tesód könnyen jut azokhoz a dolgokhoz, amihez te nem.

Az én húgom is utánoz 1-2 dologban, de engem nem zavar, örülök neki, ha követendő példaként tekint rám.

Ez legyen a legnagyobb bajod az életben...

2011. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!