Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet külföldre telefonálni...

Lehet külföldre telefonálni T-perccel? Szerintetek ha hazudik nekem akkor mit csináljak? Kérdezzem meg hogy miért hazudik? Vesszek vele össze? Vagy próbáljam megérteni őt?

Figyelt kérdés
a testvérem azt mondja hogy kint dolgozik német országban, és már hónapok óta nem láttam csak telefonon tudok vele beszélgetni!! én multkor felhívtam őt de nem volt pénz a telefonomon csak az a 30 asoknak szóló kedvezményem volt (Tperc) én úgy tudtam hogy az csak belföldre szóló kedvezmény!! és nem lehet más országokba telefonálgatni ezzel a kedvezménnyel! a testvérem még is fel vette a telefont!! szóval szerintetek is itt van valahol magyar országon?? segítsetek mert nem tudom elképzelni hogy mi tévő legyek!!
2011. okt. 21. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
magyar a mobilja? mert akkor tök mindegy h hol van, te ugyanúgy ingyen hívod, ő fizet többet. elvégre azt neked nem kell tudnod h ő hol van, mikor felhívod, elég szemétség lenne ha neked kéne pluszt fizetned csak mert ő átlépte a határt gondolj bele
2011. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én ezt értem!! azt mondták nekem hogy a Tperccet csak belföldön tudom használni! és külföldre nem lehet Tperccel telefonálni!
2011. okt. 21. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert nem hivod es kerdezed meg a T-Mobilt? Ok minden kerdesedre tudnanak valaszolni.
2011. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dottorre ***** válasza:

Úgy van, ahogy az előttem szóló mondta. Neked nem kell tudni, hogy hol van akit hívsz. TE fizeted a határig, jelen esetben ingyen van neked, a határtól pedig a fogadott fél fizeti a hívást.

Ergo egyatalán nem biztos, hogy nem mond igazat.

2011. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bánomisén ***** válasza:

Ne gyötrődj, hanem hívd fel a T-Mobil ügyfélszolgálatát és kérdezd meg újra. Lehet, hogy valamit félreértettél. Attól, hogy itt hisztizel és hiába mondják neked többen ugyanazt, nem hiszed el, attól nem lesz jobb. T-Mobil ügyfélszolgálat. Ingyenesen hívható.


Egyébként kiskorú a testvéred és te vagy a gyámja, hogy minden lépéséről tudnod kell?

2011. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van ne haragudjatok csak nagyon aggódom a tesómért!! és nem vagyok a gyámja felnőtt ember csak néha tud hülyeségeket csinálni!! és általában én szoktam vissza rántani a földre, és most nem vagyok a közelében és nem tudom hogy hol van és mit csinál! idegesít hogy semmit nem tudok róla!! ha kérdezzem meg nem válaszol félek hogy valami törvénytelenséget csinál megint!! mégegyszer bocsánat!!
2011. okt. 21. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Moderátor bácsi látom aktív. Mi sértőt írtam? Az volt talán a nem ideillő, hogy ne hisztizzen?


Amúgy elhiszem, hogy aggódsz a tesódért, ez a normális. De az a legegyszerűbb, ha felhívod a T-Mobile-t, mégiscsak az ő szolgáltatásuk, ők jobban tudják!:):)

2011. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bánomisén ***** válasza:

14:35


Azért törölt a modi, mert a kérdező kiabálását is törölte, anélkül meg értelmetlen lenne a kommented. Én is írtam, hogy hisztizik, benne maradt.


Kérdező: Ha felnőtt a testvéred, akkor a saját felelősségére cselekszik. Megértem, hogy aggódsz, főleg, ha tudod, hogy esetleg lehet is okod rá, de nem a te felelősséged az ő élete.

Tisztázd a T-Mobillal a dolgokat, és ha kiderül, hogy itt mindenki tévedett és a tesód valóban Magyarországon van, tehát hazudott neked, akkor nyeld le a békát, nem tudsz vele mit csinálni.

2011. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A belföldi hívást úgy kell érteni, hogy belföldi telefonszám - függetlenül attól, hogy jelenleg az a telefon földrajzilag hol van.

Külföldre (=nem magyar telefonszámra) nem lehet telefonálni.


Tehát, ha +3630 kezdetű a telefonszám, akkor tudod hívni, ha máshogy kezdődik, akkor nem. Így érthető?

2011. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!