Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha össze jöttem...

Mit tegyek ha össze jöttem egy fiuval és szeretem is. Csak a szüleim nem engedik hogy találkozzak vele? :/

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

találkozgatsz vele titokban, vagy pedig elfelejted és nem találkozol vele többet

más választásod nem igen van

2011. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg nyomós okuk van rá,hogy ne találkozz a barátoddal..

Túl fiatal vagy,nem szimpatikus nekik a fiú,jót akarnak neked,nem akarják hogy bajba kerülj,ilyesmik lehetnek.

2011. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy?
2011. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
15 a fiu pedig 16
2011. okt. 23. 17:39
 5/11 anonim válasza:
90%
Én is jártam már így elég sokszor.....most nem úgy érzed de hidd el a szüleidnek van igaza és késöbb te is rá fogsz jönni.
2011. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de igazából a szüleink jóba vannak de anyáéknak az a bajuk h a fiu apuja szépen monva tul sokat iszik
2011. okt. 23. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Valamit észrevettek amit te nem. Ha nem ő az első fiú, akivel próbálkoztál akkor tuti tudnak valamit... Persze, abban az esetben, ha az eddigieket nem ellenezték.
2011. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán a barátod elmehetne hozzátok és beszélhetne velük, hogy ő nem olyan mint az apja, szeret téged stb, ha van hozzá bátorsága. Így talán meg tudnátok oldani.
2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobb lenne, ha csak barátok maradnátok. Biztos nem akarnak neked rosszat. Ha mégis együtt maradtok, annak az lesz a vége, hogy megromlik a kapcsolatod a szüleiddel, mert állandóan veszekedni fogtok a fiú miatt. Ez után következik, hogy a fiú a szüleid ellen fog hangolni és mivel Te szereted, elhiszed neki, hogy a szüleid rosszat akarnak neked. Lehet, hogy ők tényleg mást is észrevettek és azért akarnak tőle eltiltani.

Én is voltam hasonló helyzetben 16 évesen. Elég sokat veszekedtem anyámmal a fiú miatt. Aztán 7 hónap együtt járás után beláttam, hogy igaza van. A fiú apja börtöntöltelék volt, a fiú anyja is gáz volt, a srác meg egy link, lusta buta barom volt és rendszeresen megcsalt.

2011. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyi, hogy apuka iszik, az szerintem még semmi ok, hogy eltiltsanak... Beszélj velük, hogy szereted a fiút, szeretnél vele lenni, beszéljétek meg, hogy mitől féltenek... Ha a srácnak nincsenek zűrös ügyei, akkor szerintem nincs semmi baj...
2011. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!