Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok a hétvégén/szüne...

Mit csináltok a hétvégén/szünetben?

Figyelt kérdés

Alig vártam a szünetet, de most mégis mintha nem lenne mit csinálni, és nem akarok egész nap a gép előtt ülni. Barátok messze vannak, suliidőben találkozunk, szünetekben inkább mindenki otthon van. Inkább valami otthoni program vagy olyamsi érdekelne, amit egyedül is lehet csinálni. Filmet akartam nézni, de még azt sem találtam rendeset :D

Szóval szeretnék ötleteket meríteni tőletek, ezért kérem hogy írjátok le ki-mit csinál majd :) 17/L


2011. okt. 29. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ma már bevásároltam,párom jön délután,csavargunk kicsit,holnap napközbenig lesz itt,vele nem fogok unatkozni.

Vasárnap maradék része lustálkodás,engedek ki kád vizet,hajpakolás,arcpakolás,miegyéb.

Hétfőn takaritás,már rég hanyagolom a dolgot...

Kedd haza szülőkhöz,temetőre menés,sütisütés,mert kedden vinni kell sütit.

2011. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk a mai program ugrott, úgy hogy itthon leszünk a párommal, lustálkodunk...meg lehet kimegyünk valahova, bár kétlem,mert itt semmi nincs.
2011. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek téged, én tudnék mit csinálni. :D Valszeg sütnék valamit, játszanék, olvasnék... Így viszont másfél óra múlva megyek melózni, no meg holnap is.
2011. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm... hát én ma bowling pályára megyek délután bnőm szülinapja ott lesz .D ott leszek kb 7-8ig.Aztán folytatódik még a buli ottalvósra de én arra már nem megyek mert finnyás vagyok és otthonalvós :)

Keddig valószínű hogy csak itthon leszek.Kedden reggeltől estig temetőzni fogunk mert elég sokfelé kell majd menni :)

Majd valamikor a héten még leugrok a koripályára pár ismerőssel.Eddig ennyi van tutira beszervezve.Persze addig filmezek itthon.Én szeretem a Koreai romantikus vígjáték sorozatokat és abból rengeteg van úgy hogy azokat nézegetem :)

2011. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma délután bnőmmel találkozok megyünk vásárolni kicsit, este megint találkozom bnőkkel, holnap még nem tudom, hétfőn sexD kedd-szerda lemegyek bnőmhöz, csütörtökön mászkálunk valamerre, szombaton buli..de lehet holnap este is megyek bulizni, muszáj valahogy kikapcsolódnom és másra koncentrálnom..

18/l

2011. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass sétálj, rajzolj, tanuld meg, amivel el vagy maradva, segíts anyukádnak, főzz valami finomat, látogasd meg a mamádat, unokatesódat, rendezd át a szobádat, pakolj el a ruháid között, készíts magadnak valami egyedi kiegészítőt, keress a neten új frizurát...
2011. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára megyek a barátomhoz, ünnepeljük h 10 hónaposak vagyunk:) borozgatunk, romantikázunk kicsit. Az éjszakát nála töltöm, holnap lustizunk, meg asszem segítek neki takarítani. Hétfőn moziba megyek egy barátnőmmel. Kedden temető.... :( Szerdán dokihoz kell mennem. Pénteken anyával megyünk vásárolni, új konyhabútort nézünk. És természetesen minden nap találkozom e mellett a barátommal is. Valamikor tanulnom is kéne, meg kitakarítani a szobámat. Amúgy mostanában sokat olvasok, keress vmi jó könyvet. Meg letöltöttem a Született feleségek összes évadát, azt szoktam nézegetni :)
2011. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!