Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs pénzem limuzinbérlésre,...

Nincs pénzem limuzinbérlésre, ezt bevalljam, vagy mit mondjak?

Figyelt kérdés
Az osztályom akar bérelni, de nekem, meg még pár embernek nincs 5000 ft-ja erre a célra, vagyis hát értitek, 5000-ből már inkább veszek valami felsőt vagy ilyesmit, nem akarom belepasszírozni magam, csak azért, hogy limuzinban utazzak..de akkor meg ki lesznek akadva, mert így még drágábban kell bérelniük.
2011. okt. 31. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szalagavatóra? Vagy mire lenne?
2011. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki komolyan bérelni akar az fizessen érte, főleg ha van pénzük rá, ha meg nincs ne álmodozzanak arról amit nem tudnak fedezni, mivel nem az áll fenn hogy nem adsz 5000-ret de bent akarsz ülni így ne érdekeljen mit mondanak, ha látod hogy felesleges és van jobb dolog is amire költenéd akkor ne adj bele.
2011. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se adnék érte annyit, pedig lenne miből.
2011. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehát mennyi egy limuzinbérlés, hogy FEJENKÉNT 5000?
2011. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, szalagavatóra. Nekem is lenne 5 ezrem, de nem erre, ezt én feleslegesnek tartom, nem ültem még limuzinban, de semmi bajom nem lesz, ha ezután sem ülök.
2011. okt. 31. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából szalagavatóra tök felesleges, hagyd a francba...
2011. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy belemenj!!! Egyik ismerősöm mondta, hogy az ő szomszédja ezzel foglalkozik és 30-50 ezer között van a bérlés!! Ha vagytok 20-an az osztályodban és fejenként 5000 az 100 ezer!! Váá ha tényleg ennyi, akkor sem éri meg. Szerintem.
2011. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!