Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátom nagyon...

Szerintetek a barátom nagyon fog haragudni, hogy a kishúgommal hármasban kell csinálnunk programot? 16/L

Figyelt kérdés

Lehet ,hogy furcsán hangzik de szeretném letesztelni ,hogy viselkedik egy kisgyerekkel. :)


Arra gondoltam ,hogy elmegyünk az állatkertbe.


2011. okt. 31. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit fiatal még ahhoz a párod, hogy bármiféle apai ösztöne legyen.

A helyében rohadt mérges lennék:)

Ha 30 éves minden áron gyereket akaró nő lennél még meg is érteném, de így nem látom a logikát.

2011. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod és a húgod?Lehet nem kellene még tesztelni.
2011. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátom 19 éves, a húgom 8 éves.
2011. okt. 31. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Csinálj nyugodtan hármasban programot,csak ne meglepi legyen,hanem előre tudja h hármasban lesztek.


Én is megtettem ugyanezt 16-22 éves kor között,amelyik pasi nem szerette öcsémet (14 év korkülönbség van köztünk),azzal nem is raboltam az időmet.

2011. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fog, ha nem meglepetésként tálalod az egészet, hanem megbeszéled vele, előre.

Én ilyen esetben azért nem sértődnék meg, az túlzás, de eleve nem szeretem, ha egy programot teljesen hidegzuhanyként kapok a nyakamba. :D

Mekkora a húgod?

Egyébként ne úgy nézd, hogy kisgyerekkel hogyan foglalkozna.. inkább úgy, hogy hogy jön ki a húgoddal, mint emberrel, mint a te rokonoddal. Jó szórakozást! :)

2011. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adagold be úgy, hogy vigyáznod kell rá, és könnyebb lenne társaságban. :)
2011. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos ötlet:) De tényleg beszéld meg előre vele. Szerintem fontos, hogy jól kijöjjön a testvéreddel, főleg, ha mondjuk sok időt tölt nálatok.
2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!