Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy 2 nagyon...

Hogy lehet hogy 2 nagyon kedves embernek, mind a 3 gyereke tuskó?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömékről van szó. A házaspár (50 év körüliek) kedvesek, mosolyogva köszönnek, mindig megkérdezik hogy vagyok stb. de a gyerekeik soha sem köszönnek. Pl ma is a 2 nagyobb ment el itthonról autóval, és figyeltem hogy majd integetek nekik, erre rám néztek, és elfordították a fejüket. Vagy máskor a buszmegállóban állt az egyik és köszöntem hogy "Szia" még mosolyogtam is, erre rám nézett és elfordult. 10 éve ismerjük egymást, tudják ki vagyok...
2011. nov. 2. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk 8-9 évvel ezelőtt a középsővel volt egy kis "veszekedésem", mert ő is azzal akart barátkozni akivel én, és mindig féltékenyek voltunk egymásra, de bsszus ez már olyan régen volt...Azóta haragudhat rám? És a tesójai is?


22/L

2011. nov. 2. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, hogy "natúrban" tuskók, nem hiszem, hogy haragudnának rád. Hogy miért van a világban egy ilyen jelenség, arról fogalmam sincs, engem is érdekelne...
2011. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy ívben sz.rd le, nem érnek annyit. Nem feltétlen lettek rosszul nevelve, lehet, hogy olyan közegbe kerültek, ahol rossz irányba indultak el.
2011. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ők a tuskók, mert nem köszönnek neked, aki egy felsőbbrendű lény, nem te, aki az ablakból lesed őket, majd itt háborogsz a hátuk mögött.. Egyszerűen nem vagytok egy szinten, ennyi.
2011. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te nagyokos utolsó.


Hol írtam, hogy az ablakból lestem őket? Konkrétan a járdán sétáltam az autójuk felé, akkor szálltak be. Deee biztos én voltam a hibás mert arra mentem ahol ők voltak. Jajjj...

2011. nov. 3. 00:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Valalmi nem stimmel - valószínűsítem, hogy a szülőknél van a baj. Az, hogy kívülről hogyan viselkednek, nem jelent semmit. Talákozol velük X időnként, akkor mindig kedvesek és mosolygósak ÉS? Azt meg lehet játszani is. De ki tudja mi van a feszín alatt? Nyílván az, ami mindhárom gyereken látszik.


Ha csak egy gyerek volna ilyen neveletlen kis tuskó, azt mondanám, lehet, hogy a genetikai vicc ezt dobta ki, és/vagy ezen a gyereken csattant a többgenerációs pszichés szemét. De mindhárom gyerek esetén bizos, hogy a szülőkkel van a baj - akkor is, ha az nem látszik a felszínen.


Miért nem olvastok szépirodalmat, klasszikus krimit, ami legalább kicsit segítene az emberismeretben?

2011. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!