Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nejem folyton sír. Felnagyit...

A nejem folyton sír. Felnagyitja a problémákatagyal és sir. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Türelem, megértés, sok-sok beszélgetés és szeretet.
2011. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki, hogy elkíséred orvoshoz.
2011. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress neki egy jó pszichiátert, mert lehetséges, hogy nagyon szét van esve lelkileg; a folytonos sírás már azt jelzi, hogy nagyon megcsappant a belső pszichés energiaszintje.
2011. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a nejem pszichologus...
2011. nov. 6. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinálj vele sok-sok közös programot!Mozdítsd ki a 4 fal közül!Menjetek randevúzni!Sütizni,kávézni,nagyokat sétálni!Kilátókat nézzetek meg!JÓ filmnézés esténként,masszázs,finom olajjal,1-2 gyertya mellett.
2011. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


22 éves lány vagyok, és nekem is volt ilyen időszakom.Az én párom is csak állt tétlenül, hisztinek könyvelte el, és én is sokszor megkaptam a "felnagyítod a problémákat" és az "ezen most minek sírsz" beszólásokat. Viszont nálam legtöbbször nem hiszti volt,hanem egy bizonytalanság, a párkapcsolatom miatt, a munkám és az anyagi helyzet miatt, nem bírtam a terheket és így jött ki rajtam. És hidd el, ezek a mondatok azok, amik a legkevésbé segítenek. Végül párom is rájött, hogy valami tényleg nem stimmel, kényeztetett, a tenyerén hordott, figyelmes volt. (értsd ezalatt hogy pl ha látta mennyire feszült vagyok, mikor munkából jövök, megmaszírozott, többször hívott fel egy nap, hogy érdeklődjön hogy vagyok) Kis dolgok, de segítenek. Nekem elsősorban egy biztos pont hiányzott az életemből, mióta ő az, sokkal könnyebb minden. Én a helyedben elvinném vacsorázni, és közben beszélgetnék vele, mi az ami bántja, amin nem tud túl lépni. Én úgy gondolom, ha folyton sír, annak oka van. Próbálj meg rájönni mi az és támogatni.

2011. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a stressz okozhatja, amire a legjobb gyógyír a szex. A rengeteg szex. Szerintem szeretgesd meg, akkor jobban lesz :)
2011. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wescone válasza:

Attól, hogy valaki orvos, még nem fog önmagán műtétet végrehajtani.

Célszerű lenne felkeresni egy megbízható kollégát!

2011. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

női megoldás: amit a többiek írtak. beszélgess vele sokat, tölts vele sok időt, légy romantikus

férfi megoldás: b*szd meg keményen! :)

2011. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Először is FIGYELJ ODA RÁ!

Ez az alapja mindennek! Szerezz örömet kis apróságokkal, vigyél reggel kávét az ágyba, vedd észre, ha valami fáj, és kérdezd is meg, mi bántja,NE KEZELD LE, mert elfelejtheted a kapcsolatotokat, éreztetsd, hogy fontos neked, már, ha tényleg az! A nők érzékenyebbek, szeretjük biztonságban érezni magunkat, elsősorban érzelmileg, és csak másodsorban anyagilag.Ne gondold, hogy elég, ha tudja, hogy szereted, -szereted?- mondd is meg neki újra és újra, és ha valami gond van, AZONNAL oldjátok meg!Együtt!Hát kb. ennyi. sok türelmet, és a siker meglesz!

2011. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!