Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyásszal kapcsolatosan van-e...

Gyásszal kapcsolatosan van-e olyan fórum, ahol interneten keresztül, ingyenesen tudnak segíteni a gyászolónak? Nem kell hivatalos segítség, azzal már torkig vagyok.

Figyelt kérdés

Már nem bírom egyedül. Normális, elfogadó emberi szóra vágyom, aki meghallgat, és elfogad, nem ítélekzik. Nem kell szakember, lehet olyan fórum is, ahol csak beszélgetnek névtelenül az emberek a gyászukról és a fájdalmaikról. Tud valaki ilyen helyről a neten?


Köszi!


2011. nov. 6. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


De a legjobb talán a család,rokonok, barátok,akik ugyanabban a helyzetben vannak,mint Te magad!

2011. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj privátban nekem, sajnos hasonló cipőben járok. Írd le mi történt, szívesen meghalgatlak. Ha más nem hát elsírjuk egymásnak a bánatunk. Persze jobb csak idővel lesz.
2011. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ui: 35/f
2011. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is fogadd őszinte részvétem!


Látom, már megelőztek, mert én is a GyászPortált akartam írni. Én is tagja vagyok és nekem segít valamennyit, mikor beszélgetünk.


Le lehet írni a saját történetünket, lehet emlékfalat készíteni az elhunytról, vagy ott a fórum, ahol névtelenül lehet beszélgetni.


Erőt kívánok!

2011. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Kettes hozzászóló: az a baj, hogy senki sem jár abban a cipőben, mint én, mert nincsenek rokonaim, sem családtagjaim, sem barátaim. Én gyászolom őket. Maradt egy macskám és egy férjem, aki sokszor inkább teher, mint segítség. És ennyi.


A portált megkeresem, és nagyon köszönöm a vígasztaló szavakat. Nektek is minden jót, erőt, egészséget, kitartást.

2011. nov. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!