Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy megcsal, de...

Tudom, hogy megcsal, de tagadja. Hogy vessek véget a románcuknak?

Figyelt kérdés
Párom ápolónő egy osztályon,s összeszűrte a levet az egyik orvossal az osztályon.Egyszer előfordult,hogy nem lépett ki a facebookról,s nyitva hagyta a chat ablakot,na ott váltak bizonysssá a dolgok.Addig csak hallottam,hogy mit művel a párom a munkahelyén.Az új pasija 50 éves,ő 45.
2011. nov. 13. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésbe "románcuknak", vagy "románcunknak" akartad írni? Nem mindegy.
2011. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
románcuknak
2011. nov. 13. 08:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Én konkrétan megmondanám, hogy tudok róla. (Bár ezzel a lendülettel ki is raknám.) Ha vele akarsz maradni, szólj h tudsz róla és vessen véget. Ha megteszi, még lehet miről beszélni, ha nem, akkor egyértelmű.

Mi tart össze titeket? Gyerek? Közös vagyon? Miért akarsz vele együtt maradni?

2011. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
gyerek tart össze
2011. nov. 13. 08:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Onkontroll! Elozmenyek!

Tudni, akkor tudod, ha a sajat szemeddel latod pl. Egy korhazban sajnos nagyon sokszor lehet hallani teves hireket, tehat erre adni nem lehet. Te vagy a ffi, tehat megkered a nejedet, hogy uljetek le egyutt a gep ele, es egyutt kell megnezni azt, amit lattal, es kerd, hogy magyarazza meg, vagy pedig, hogyan tovabb?

Ez egy hatarozott lepes es megoldas!

2011. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozni, hogy megfogadja, nem csinálja többé. Soha nem lesz a régi a kapcsolat, nem lesz bizalom. több mint tíz év telt el de nincs nap, hogy eszembe nem jutna, hogy megcsalt a nejem a főnökével 3 éven keresztül. Már bánom, akkor nem szakítottam a gyerekek, stb. miatt. Megváltoztam, megváltozott az életem, nem bízok senkiben. Úgy érzem, tönkretették az életem. Én nem nem léptem félre a 30 év alatt. Ezért gondolom, jobb lett volna a válás.
2011. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha leülsz vele megbeszélni és együtt maradtok, arra mindenképp figyelj, hogy őszintén bánja meg a dolgot, akkor még van esély, hogy rendbe jönnek a dolgok. Ha nem őszinte a dolog, akkor később is ugyanígy elő fog fordulni. Bár számomra az már nagyon durva lenne, ha huzamosabb megcsalásról lenne szó. Egyet még talán meg tudnék bocsájtani, de így...
2011. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha megnyerte, hadd vigye.

Viszont a tehén mellé a borjak is járnak, ha érted, hogy mondom.

2011. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

9:16 (F)

Már bocsi, de aki nem járt ebben a cipőben, el sem tudja képzelni. Hazajön a feleség, megpuszil...azzal a szájával amivel egy órája még a szeretője farkát szopta?

Nem egyszer, hanem hónapokon keresztül! Lehet ezt megbocsájtani ha én meg betartottam a szabályokat.

Sőt! Mivel már kielégült, nekem szex helyett csak a sóhajtozás maradt! Még jó, hogy rá nem szoktam a piára...

2011. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ügyekben az a legrémesebb, hogy hiába a megbánás, az ígérgetés, a megalázottság és a bizalmatlanság megmarad. Úgy meg minek együtt élni?

Kedves Kérdező! Úgyis neked kell eldöntened, hogy mi az, amit még "bevesz a gyomrod".

Én a magam részéről hasonló okból váltam el 15 év után. Pedig gyerekek is vannak, fogadkozások is voltak, az ex- párom is hajlamos lett volna rá, hogy visszajöjjön.

A mai napig normális korrekt a kapcsolatunk, de képtelen vagyok rá férfiként tekinteni, és meg sem fordult a fejemben, hogy újrakezdjem vele.

Ez van, és szerintem az esetek többségében ez van.

Arra a kérdésre, hogyan vess véget a románcunak, rém egyszerű a válasz. Hívd fel a doktor urat, és mondd meg neki, hogy kb mindennel tisztában vagy, tudod mi van köztük. Ha gondolja eljöhet segíteni a párodnak csomagolni, és költözni, ha nincs rá ideje, akkor te házhoz szállítod neki a barátnőjét minden cuccával együtt.

Ha a pasi halálra rémül, akkor a "románcuknak" napokon belül vége lesz. Ha azt mondja, hogy köszöni az együttműködő szándékodat, akkor a ti románcotoknak van vége...

2011. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!