Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire érzékeny,...

Miért vagyok ennyire érzékeny, sírós a párommal?

Figyelt kérdés

Alapvetően is elég érzékeny típus vagyok, de inkább csak a szívemre veszek dolgokat, nem bőgöm el magam az utcán, meg ilyesmi. Szerintem normális mennyiségűt sírok :) A barátommal szemben viszont hipersírós vagyok. Ha megbánt valamivel, vagy rájövök h hülye voltam vele és megbántottam, mindig sírok. Ha beszélünk és nagyon hiányzik(távkapcs) is képes vagyok egy-két könnycseppet elejteni. Mikor elbúcsúzunk és tudom h hetekig nem fogom látni, már napokkal előtte rámtör a sírhatnék(nem zokogok, csak könnyezek picit). Miért van ez? Félek h nem fogja már komolyan venni ha tényleg nagyon sírok, mert hozzászokik, és amúgy sem akarok ilyen lenni, a sírást olyan dolognak tartom, amit nem kéne ennyiszer, mert "elértéktelenedik" de folyton ingerem van rá. Miért? mit tegyek h "elmúljon?" köszi.

20L


2011. nov. 13. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem fog elmúlni, egyszerűen ilyen a természeted. :)
2011. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de miért csak vele? régebbi barátaimmal nem voltam ilyen
2011. nov. 13. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csak Isten tudja.
2011. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csak vele szemben vagy ennyire érzékeny, mert jobban szereted őt a régebbi barátaidnál.
2011. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy korúak vagyunk, de mintha engem írtál volna le! Mondjuk én már fejlődésben vagyok ezen a téren, de mikor a nyáron együtt voltunk 24 órában egy hónapig és el kellett jönnöm haza, ráadásul egyetemet kezdeni (teljesen új terep, bizonytalanság), én úgy bőgtem, mint egy kisgyerek.
2011. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért ezt a helyedben visszafognám valamennyire, mert ez egy idő után elég terhes tud lenni. A te sírásaidnak negatív töltete van és ez ha nagyon gyakori, elég lehúzó tud lenni, szívod az életörömöt és az energiát a másikból. Én megértem, hogy ilyen a természeted, de tényleg próbáld visszafogni.
2011. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ugyanolyan vagyok,mint Te,és a problémám ugyanez.Alapjában véve is elég érzékeny természetű vagyok,a mostani kapcsolatomban meg egyenesen hiper-érzékeny.Más kapcsolataimban én sem voltam ilyen eddig még.Talán mert Hozzá ezerszer jobban ragaszkodok,mint az eddigiekhez,hiszen ezerszer jobban is szeretem.

Természetesen próbálok uralkodni magamon,és visszafogni ezt.Néha talán már erősebb vagyok kicsivel,és sikerül leküzdenem a felesleges könnyeket.Nem mindig,de egyre többször.Ilyenkor mindig arra gondolok:erős vagyok,felnőtt ember,aki nem akarja nyaggatni a másikat.Ez erőt ad valamelyest.

2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!