Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalhatok ennyi idősen pl....

Vállalhatok ennyi idősen pl. újságkihordást?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, és kéne egy kis pénz rá pluszban, ezért gondoltam arra, hogy újságot hordanék ki kb. havonta 4-szer. Csak annyi a baki, hogy 13és fél éves lány vagyok. :/ Szóval hivatalosan még nem szabad. Megoldható-e máshogy például? Előre is köszi. :)
2011. nov. 21. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én ugyan ennyi vagyok. 13 és fél lány :D úgy csináltunk hogy a báttyámat vették fel hogy dolgozzon de én csináltam helyette a munkát és én is kaptam a pénzt :D
2011. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 14 voltam, amikor ùjsàgot hordtam. Apukám hozta el...
2011. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te még hivatalosan nem dolgozhatsz. Ahogy fent mondták csak úgy lehet, hogy valaki idősebb elvállalja a munkát te megcsinálod helyette és ő kifizeti neked.
2011. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm. :) sanszos, hogy semmi nem lesz belőle, mert gondolom hétvégén nem lehet ezt csinálni.
2011. nov. 22. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem dolgozhatsz még, hacsak nem tudod valakivel megbeszélni, hogy vállalja helyetted. Vagy ismerősöket megkérdezed, hogy nem-e tudnának valami munkát adni neked, pl. takarítás, ilyesmi. Vagy ha jó vagy valamelyik tantárgyból akkor vállalhatnál korrepetálást pl. osztály, vagy évfolyamtársaidnak. Esetleg ha kapsz karácsonyra pénzt, akkor azt tedd félre, plusz a zsebpénzed se költsd el mind, és akkor előbb-utóbb meglesz. Másik megoldás, hogy ha van egy kis tartalékod, akkor szüleiddel megbeszéled, hogy kapd meg karácsonyra, és pl. felesben fizetitek.
2011. nov. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!