Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meggyorsitani...

Polányi alexandra kérdése:

Hogy lehetne meggyorsitani egy gyermek elhelyezési pert? Szükséges e ügyvédet fogadnom? Kérem aki tudd az segitsen! Mit tehetek ilyenkor? Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni mivel nekem van egy két és féléves gyermekem aki jelenleg az apjánál van most mi perben áűllunk én vagyok az felperes a volt élettársam pedig az alperes. Az ideiglenes elhelyezést elutasitották és a helyett kapcsolattartást kaptam ami ugy van hogy minden szombaton reggel 9-órátol délután 6-ig lehet nálam a gyermekem. Sajnos három hete hogy nem láttam a gyermekemet mert az apja és a szülei nem engedték és már irtam több levelet a biroság részére ahol folyik a perünk de sajnos eggyikre sem kaptam választ. A következö tárgyalást 2012. január.30_ára tüzték ki. De még az elözöröl sem kaptam jegyzökönyvet ami 2011.10.24. -én volt, illetve meg kellett jelennünk egy pszihologiai vizygálaton ami meg is történt de még onnan sem kaptam semmi vissza jelzést. Kihez fordulhatnék abban az esetben hogy ezt a pert minnél hamarabb lezárják mert ellenem nevelik a gyermekemet a volt éllettársam és annak a családja! Mit tehetek ilyenkor? Hova forduljak?
2011. nov. 22. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Első kérdésem, van rá tanúd, hogy a láthatást akadályozta az élettársad? Mert ha igen elmész a gyámhivatalhoz, és jegyzőkönyvbe veteted a tanúvallomást, hogy nem lehettél a gyermekkel. Ha nincs tanúd szombaton menj el valakivel, akiben bízol.

Második kérdés, miért került az apához a gyerek? Nem volt lakásod, vagy mi törtét?

2011. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem is a gyámügy vagy rendörségre menj be.iulyen nincs h eltiltják a gyereket!!!ezért börtön jár!nekem is volt gyermekelhelyezési perem,és el akartam tiltatni az apát,de lebeszeltek róla,mert ezzel magam alatt ástam volna a fát.ha van papirod arról h mikortol lehet nálad a gyerek,menj oda érte,ha nem adjak oda a rendöséget nyugodtan kihivhatod.át kell adniuzk a gyereket.ne hagyd magad.
2011. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

magam alatt ástam volna a fát


:DDDD

2011. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jó,vágom akkor tök mindegy,értitek igy is.

azt ne hagyd h szórakozzanak veled,én is átestem már ezen,meg az se jó ha nem találkozol a gyerekkel,megszakad a kapcsolatotok.

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve rosszul indul, ha a volt élettársnál van a kisgyerek és nem az anyja mellett. Így nem sok esélyed van, hogy megkapjad. Tenni semmit sem tudsz. A tárgyalás ki van tűzve, minden megy a maga útján.
2011. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!