Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra nem túl illetlen...

Karácsonyra nem túl illetlen valamilyen erotikus ajándékot adni?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel bizony igen heves, forró vérmérsékletűek vagyunk, és arra gondoltam, hogy Karácsonyra valamilyen erotikus játékszert (konkrétan bilincsre gondoltam), vagy esetleg egy erotikus társast kap tőlem. Viszont nem szeretném megbotránkoztatni a családot. Várják az ilyen ajándékokkal Valentin-napig inkább?
2011. nov. 23. 14:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
:D :D Hát inkább várjál, ha mindenki előtt kell kibontani az ajándékokat, vagy add neki oda olyankor, amikor csak ketten vagytok. Bocs, csak úgy elképzeltem anyósom fejét, amikor a férjem kibontana egy ilyen ajándékot a fa alatt... XD XD
2011. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem,nem illetlen. Perverz.
2011. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem illetlen, de akkor add oda neki, amikor kettesben vagytok. :) Elvégre ez a dolog csak rátok tartozik, nem a családra. A család előtt meg adj neki valami mást, hogy ne legyen feltűnő hogy nem kapott semmit. :D
2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Venni nem ciki, de a család előtt odaadni annál inkább. Vegyél más ajándékot is ezzel meg várd ki míg kettesben lesztek, akkor add oda. Akkor rögtön ki is lehet próbálni.
2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy veszek neki valami apróságot, de aztán az jutott eszembe, hogy írok neki egy lapot, amiben kecsegtetem vele, hogy majd este miben lesz része, és ezt a kártyát csomagolom be.
2011. nov. 23. 14:12
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ciki lesz, mert biztos rá fognak kérdezni anyósék, hogy "Na és Józsikám, te mit kaptál?". Aztán majd néztek mint Rozi a moziban :D
2011. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
én nem vennék ilyet neki ajándékba, inkább majd "csak úgy " máskor. Szegény mit mondjon, ha megkérdezik "ééés mit kaptál a csajodtól Karácsonyra?"
2011. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Akkor erre megmondja az igazat: TÁRSAS játékot!!! :)
2011. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenki kapott tőlem egy zöld kezet. Még megfontolom szerintem ezt az erotikus ajándék dolgot, és lehet, hogy inkább Valentin-napra hagyom. Viszont akkor ki kell találnom valami más ajándékot, ami nem könnyű. :)
2011. nov. 23. 14:27
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél neki valami kis apróságot, vagy készíts házilag, ha szereti pl. a bonbonokat, vagy a sütiket, akkor egy kis kartondobozt (bármelyik papírboltban kapsz szépeket) kibélelsz valami színben passzoló organzával (ezt pedig méteráru boltban kapsz, nagyon kevés kell belőle), és ebbe belerakod a sütiket, vagy a bonbonokat amiket készítettél. Nekem is ez lesz az egyik ajándékom a barátomnak. Ezt átadhatod neki a család előtt, és nem is kerül sokba, mégis biztos örülni fog neki. Vagy ha szereti a parfümöket, akkor valami olcsóbb parfümöt is adhatsz neki (pl. Mexx, ezek karácsony körül mindig nagyon le vannak árazva, meg amúgy sem drágák). És akkor a látszat is meglesz, hogy kapott ajándékot, nem kell magyarázkodni, pluszba sem kell túl sokat költened, hisz ezek a játékszerek elég drágák, főleg a társasjátékok. Azt pedig majd este ha már kettesben lesztek átadhatod neki. Szerintem magadat meg lepd meg mellé valami szexi fehérneművel. Ez mindkettőtöknek ajándék. :) Boldog Karácsonyt!
2011. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!