Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a szülőkről, akik sírnak, hogy nincs pénz, éheznek, fáznak a gyerekek, közben pedig ott füstöl a cigi a kezében?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy riport a tv-ben (ma a híradóban is) egy 3 gyerekes családról szólt, akiket kilakoltattak. Tegnap, mikor néztem a műsort, nagyon megsajnáltam őket. Eszembe is jutott, hogy valahogy kellene nekik segíteni. Aztán megláttam, hogy anyuka kezében ott füstölög a cigi. Előtte számolgattak, hogy már csak 7000 Ft maradt és az albérletre is kölcsön kellett kérniük. Én ezt nem értem. A gyerekek fáznak, mert nincs gáz. 1 havi cigi árából legalább 3-szor kicserélhették volna a gázpalackot. Ez csak engem háborít fel?
2011. nov. 23. 19:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog,mint amit én láttam. Sajnáltatta magát a nő, hogy sosincs mit enni, de az ötödik gyerekével várandós.

Hát egye meg amit főzött, bennem már ilyen téren nincs együttérzés,magának köszönheti.

Csak azokat a szerencsétlen gyerekeket sajnálom, akik nem tehetnek a helyzetről.

2011. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged. Anyu szerelmes lett egy ápolóba, aki mindig albérletben lakott, 3 éve ugyanazokat a zoknikat hordja, már mindegyik lyukas..ide költözött hozzánk, nem is zavar, nagyon szeretem ezt a férfit, igazán értékes ember, csak ha a napi 2 doboz cigarettájára gondolok, amiből vehetne mittudomén zoknit, ideges leszek...áh.
2011. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Huh.. Én is láttam tegnap is és ma is. Tegnap a Házon kívül-ben volt. És reméltem, hogy nem csak nekem tűnik fel, hogy mikor a nő a végrehajtóval veszekedett, tologatta a babakocsit, lógott a cigi a kezéből..
2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
ANYUKA CIGIZIK, APUKA ISZIK A GYEREK MEG ÉHEZIK
2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Problem? ***** válasza:
100%
A Házon kívülre gondolsz? mert amin én baromi nagyot röhögtem sírnak hogy nincs pénz de a csávó kezében ott egy 40ezres telefon:D
2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a zoknis dolog a legkevesebb. Ha csak saját magaddal cseszel ki, akkor szíved joga mit teszel, őt nem izgatta a zokni kérdés (tényleg vicc amúgy :D ), de ha mondjuk lenne egy fia, aki enni sem tudna, vagy erre költené a segélyét, akkor az én agyamat is felkúrná,
2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap éjjel láttam ezt a riportot. Sajnáltam is őket, pontosan addig a pillanatig, míg meg nem láttam anyuka kezében a cigit. Az első dolog amit le kellett volna tennie, az a cigi lett volna. Egy doboz árán vesz a tescoba zsemlét és valami olcsó felvágottat..
2011. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Engem most az idegesít hogy munkatársak itt sírnak hogy nincs pénz miközbe havonta 6ezret hagynak a fodrásznál, 5ezret a kozmetikusnál, meg persze műköröm is nagyon fontos az életben, meg a havi masszázs, stb. Semmi szükségük ezekre igazából.
2011. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A "zoknis" vagyok, hát az albérletükben lakik a 2 gyereke(régen gyógyszerlátogató volt, jól keresett), mindannyian felnőttek, nem hajlandóak dolgozni, ő meg nem fizeti, hát éhezzenek nyugodtan, megérdemlik. Örüljenek, hogy az apjuk egyáltalán az albérletüket fizeti, minek adjon kajára pénzt? Anyu is mindig ott könyörgött a gyerekeknek, hogy JÁRJANAK MÁR ISKOLÁBA AZ ISTENÉRT, de persze, nekik lógniuk kellett, és kifizettetni az apjukkal a bíróságon ezért az 50 ezret. Nem normálisak. Nem emberek.
2011. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

Ez más tészta. Nagyon szívesen eltartom a gyerekemet, ha az tanul (és nem kellene beszállnia semmibe, nem főbérlő vagyok, utálom azokat, akiknek van pofájuk a saját gyereküktől pénzt kérni), vagy ameddig átmenetileg nem talál állást a jelenlegi helyzet miatt.

Ezek után ezeknek a gyerekeknek én sem adnék..

2011. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!