Mit tegyek holnap?

Figyelt kérdés
Szar a gyógytesi, ezért néha lógok róla. Összegyűlt a 15 igazolatlanom és a szüleimnek el kellett mondanom. Apámnál voltam, így csak felhívni tudtam az anyám. Megtettem. Apámmal is beszéltem, és utána az anyám fel is hívta őt. Jóatyám azt mondta, hogy nagyon le fog cseszni anyám holnap, mikor megyek vissza. Mit tegyek?
2011. nov. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugrott a karácsonyi ajándék, mert ugrott a családi kasszából a rávaló is. A lecseszést meg fogod kapni, azért nem kell pénzt fizetniük.
2011. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néha lógsz,ha mondjuk van heti egy gyógytesid,akkor kb egyre sem mentél el?

Meghúzod magad és megígéred hogy mostantól bejársz órára, és tényleg bejársz!

2011. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy megigéri, hogy a többire el fog menni. Csakhogy van valami törvény: ha egy iskola-évben 15 órát igazolatlanul hiányzik, a szülőktől megvonnak valami támogatást arra az iskola-évre, mert az iskolákat kötelezték arra, hogy minden hónapban adják le a listát az önkormányzatnak.

És ezen már az sem fog erre az iskola-évre változtatni semmi, ha a következőkre rendesen elmegy. Az biztos, hogy ha a továbbiakban rendesen eljár, akkor még megúszhatja azt, hogy ebből a tantárgyból év végén meghúzzák.

2011. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A megvonás asszem 50-től van. 3 nap után van kissebb összegű pénz bírság. kb 6-8 ezer. El lettem tiltva karácsonyig a géptől. Am heti 1 vagy 3 gyógytesim van. A héten 3 b héten 1.
2011. nov. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!