Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem amit tettem?...

Jól tettem amit tettem? (családi erőszak)

Figyelt kérdés

a 6 éves fiam elejtett egy poharat amiért az anyósom fakanállal akarta elverni.

Amikor ezt megláttam, hogy a fiam fenekére csap fakanállal kivettem az anyósom kezéből a fakanalat és eltörtem az anyósomon. A párom azt mondja ő nem szól bele, eltiltottam anyóst az unokáitól.


2011. nov. 27. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
48%

Kiskoromba én is kaptam a fenekemre és lelki sérülések nélkül felnőttem :D

Nem lehetett volna csak elvenni aztán jól rákiabálni a mamára??! ... Biztos megértette volna, hogy te nem hiszel az effajta nevelésben. Ezt nem nevezném családi erőszaknak. Ha engem kérdezel szerintem nem tetted jól.

2011. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
Én csak simán kivettem volna a kezéből, meg nem ütöttem volna. Viszont azt, hogy eltiltottad tőle a kisfiadat, helyesnek tartom.
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted. Ha rosszaságból törte is el a poharat, akkor sem a fakanállal verés a büntetés.
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted.Nem tudom mióta szokás az,hogy elver valaki egy kisgyereket,mert elejtett egy poharat.Az eltiltással is egyet értek,ha ezt megtette,ki tudja még mit művelt vagy művelne a fiaddal,ha te nem vagy a közelben.
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
67%
Erőszak ellen erőszakkal? Akkor te sem vagy különb!
2011. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
95%
Eltörted az anyósodon?
2011. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
72%
Rosszul tetted. A kisfiad a saját szemeivel látta, hogy lehet elbánni egy nagymamával. Az erőszakkal szemtől-szembe került. Ezek után nem hiszem, hogy valaha is tisztelni fogja. Azt, hogy időlegesen eltiltottad tőle a gyermeket, megértem.
2011. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
95%

Az tény, hogy az anyósod ne erőszakkal "nevelje" az unokáját. Ne üsse meg, főleg ne egy ilyen kis semmiség miatt.

DE! Talán nem kellett volna neked is erőszakkal reagálnod, főleg nem addig ütni az anyósodat a fakanállal, amíg el nem törik rajta.

Ja, és a drága párod is érdekes, ha nem szól bele egy olyan dologba, ami 3 embert érint, köztük a fiát...

2011. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted, hogy nem engedted, hogy megüsse, de nem értem te miért kellett megüssed vele. Egyáltalán, csak nekem abszúrd, hogy megütsz egy idős asszonyt, aki ráadásul pont a párod édesanyja? Én soha nem tudnék ilyet tenni, de biztos a férjem se hagyná szó nélkül. Épp elég lett volna, ha kiveszed a kezéből és nyomatékosan megmondod, hogy nálatok ez nem szokás és meg ne próbálja megütni valaha a gyerekedet, mert akkor nem láthatja többet. Maximum ennyi. De amit te műveltél az erős túlzás volt.
2011. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
66%
Az igaz, h nem kellett volna a kérdezőnek megverni az anyósát, de azért gondoljaatok bele, h ti mit csinálnátok, ha azt látnátok, h valaki a gyereketeket veri? Én is neki mennék az illetőnek.
2011. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!