Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rejtsek az ajándékba...

Mit rejtsek az ajándékba barátomnak?

Figyelt kérdés

Páromnak első évfordulónkra egy kézzel készített, nagy, piros, szív alakú gyertyát szeretnék adni. Elég romantikus lélek, sokszor szoktunk gyertyafény mellett beszélgetni, ezért gondoltam, hogy ez jó ajándék lenne (megbeszéltük, hogy maximum valami jelképes aprósággal kedveskedünk egymásnak, tehát ő sem fog nekem tízezres parfümöt vagy gyémántfülbevalót venni).

Arra gondoltam, hogy valami kis apróságot, üzenetet belerejtenék a még meleg viaszba, amit csak akkor találna meg, ha elégett a gyertya. Van valami ötletetek, hogy mi legyen az? Nekem is van pár, de szívesen fogadok minden kreatív ötletet. Egyáltalán szerintetek van értelme? Kicsit félek, hogy sosem fogjuk meggyújtani azt a gyertyát, mert ugye mégiscsak emlék. :)


2011. nov. 27. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gyulladna úgy meg a papír?
2011. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem papírra gondoltam, hanem valami színes műanyag fóliából vágnám ki a betűket
2011. nov. 27. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Svábbogarat.
2011. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát, nem tudom, h mennyire megvalósítható, de én egyszer vettem egy gyertyát, aminek az alján egy kicsi négyszögletes üveg volt, rajta egy idézettel.

[link]

valami ilyesmi volt (h el tudd képzelni), csak egyszínű, és az idézet a következő volt: "Egy gyertya nem veszít semmit, ha meggyújt egy másikat."

2011. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25%
A bal vesédet.
2011. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!