Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nem kívánom a...

Mit tegyek? Már nem kívánom a szexet úgy mint régebben!

Figyelt kérdés

A férjemmel két éve vagyunk házasok, van egy 1 éves lányunk.

A probléma három hónapja áll fent. Azelőtt a minimum a heti három volt, most meg várom a havim és az ugrott be, hogy ebben a hónapban csak egyszer hagytam magam. Az is olyan semmilyen volt, szinte könyörületből.

Szeretem őt, ő is engem, de egyszerűen nem bírom magam rávenni.

Szerencsére nem sértődik meg, ha elutasítom, kitart mellettem.

De minél inkább rá akarom venni magam annál kevésbé jön meg az ihlet.

Réggebben magamhoz is nyúltam, tegnap este is megpróbáltam, de semmi izgalom nem jött.

Nem tudom, nem értem mi van velem!


2011. nov. 29. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel vigyázz, mert könnyen rámehet a házasságod. Menj el a nőgyógyászhoz, Ő tud írni vágyfokozót, vagy ha ezt nem akarod, akkor keress olyan teát stb.
2011. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is hasonlóan vagyok ezzel... Már tettem fel ezzel kapcsolatban ide kérdést, de nem jött értékelhető válasz.
2011. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Keress fel szakembert!
2011. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A kérdésed annyi volt, hogy... mit tegyek?

A válasz: menj el a nődokihoz, aki szíves örömest segít. Én is voltam már ilyen problémával nála. Teljesen normálisan fogadta a kérésemet, és elmagyarázott mindent.


Az előttem szólónak meg üzenem, hogy ne tegyen fel kérdést, ha nem érti a választ. Ez természetesen az ő bejegyzésében megemlített kérdésre vonatkozott.

Nem tudom, hogy ennél konkrétabban hogy lehet megválaszolni egy kérdést!

Biztos én vagyok a beteg.

2011. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Az első nem hülyeséget írt pedig....
2011. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magad is elgondolkodhatsz esetleg történt-e valami olyasmi az utóbbi időben, változás az életedben akármilyen területen, ami ezt kiválthatta. Emellett pedig ne félj őszintén beszélni erről a férjeddel sem.

Ja és igen nőgyógyász, és egy alapos kivizsgálás, nem feltétlen, de a probléma hátterében akármilyen betegség is állhat, soha nem tudni.

2011. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
bugatópor kell neked
2011. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem simán megeshet hogy most ilyened van. A nők nem férfiak. A szervezeted átesett egy szülésen és most pihen. nekem például teljesen hullámzó a libidóm. van amikor naponta, van amikor meg egy hónapig semmi ingerem nincs. Ez van.


Viszont azt nem ajánlom hogy csak kényszerből engedj a férjednek. Mondd meg neki az igazat, hogy ez a helyzet, biztos a szülés miatt van. Ettől még őt kielégítheted.

2011. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el őszintén a férjednek,mert így lehet azt érzi már nem szereted,nem kellesz neki,esetleg mások "csöcsimöcsijét" kezdi nézegetni...Nálunk fordított felállás volt,a férjemnek volt gond a libidójával,és majdnem elválltunk emiatt.Ő elment aztán orvoshoz,és kiderült az volt a gond,hogy kicsit alacsony a tesztoszteronszintje,egy gyógyszerkúra rendbe hozta.De nagyon rossz volt az az időszak amikor folyton csak elutasított gyártotta a kifogásokat(fáradt vagyok,fáj a fejem/hátam/derekam blablabla),én meg azt hittem velem van baja,vagy megcsal,stb.Amúgy attól mert nyiltan még nem sértődik meg,lehet nagyon rosszul esik neki,én is sokáig magamba fordultam,mert nem akartam "szekírozni",meg a terhére lenni:-(

Szerintem mindenképp fordulj nőgyógászhoz vagy endokrinológushoz,ha szedsz fogamzásgátlót akár még az is okozhatja a zűrt!

29/L

2011. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!