Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Borka és...

Mi a véleményed a Borka és Gréta nevekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Borka tetszik, Gréta nem igazán
2011. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Én pont fordítva vagyok vele.

Gréta tetszik, Borka nem :)

2011. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
A Gréta elmegy,de a Borka!Nekem nem tetszik.Mint az uborka!!!
2011. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Gréta tetszik ..Borka= :/..Borkát még nem hallottam de annyira nem jön be. Mondjuk ha a legjobb barátomat Borkának hívnák akkor lehet hogy tetszene ;)
2011. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Pont mint a többi ilyen kérdéssel.

Tudom, nem ide illik, és ki is írtam már egy kérdést,hogy megtudjam, mi a célotok ezekkel a kérdésekkel.

A megoldáshoz semmivel se lesztek közelebb, mi meg nem tudjuk megmondani, hogy nektek melyik tetszik.


Kérlek ne vita szításnak vedd amit írok, de szeretném megkérdezni tőled, hogy milyen érdembeli válaszra számítasz.

2011. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
A Gréta tetszik, de a saját lányomnak nem adnám. A Borkáról nekem is az uborka jut eszembe elsőre, szerintem nem jó név.
2011. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Borka ronda, Gréta szép.


Nem értem, miért ne lehetne valaki kíváncsi mások véleményére, nem feltétlen csak olyanok írnak ki ilyen kérdést, akik a gyereküket akarják elnevezni. Én is írtam már ki, de csak mert szimplán kíváncsi voltam mit gondolnak mások az adott névről.

2011. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy látom,hogy vagy a kérdező vagy más akinek tetszik a Borka.Megsértődött,hogy eggyes embereknek nem tetszik.Mert akinek annyira nem tetszik a Borka,mindenki le lett pontozva.Hát nagyon szép.Büszke lehet magára.Itt még válaszolni se lehet anélkül,hogy valamilyen idiót.a ne pontozza le???Azért van az oldal,hogy másoknak segítsük,választ adjunk.Erre meg ez van.Szép....
2011. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én, a kérdező mindenkinek like-ot adtam.
2011. nov. 29. 20:31
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak Boriként tetszik, viszont maga a rendes név egyik sem, amit Borinak lehetne becézni. A Borkát majdnem mindenki becenévként fogja kezelni és emiatt nem hiszem, hogy eszükbe jutna az uborka, a Borbála annyira megszokott név, hogy nem valószínű, hogy elkezdenék kitekerni a becézését.


A Gréta tetszik, de inkább a Gerda, bár nem ugyanaz.

2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!