Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (pótpapa?! )

Mit csináljak? (pótpapa?! )

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak . anyámnak most lett egy pasija. de a pasija engem annyira irritál. hülye vicceket mond, reggel 6kor kelt mikor elég lenne 7kor (azt se értem hogy mért ő kelt fel), ellenőrizgeti az email-jeimet, telefonomat, és a barátnőim előtt leéget úgy hogy olyan dolgokat mond el hogy pl. tegnap elcsúsztam , sírtam egy filmen ilyenek. amúgy nincs vele semmi gond de ezek nagyon zavarnak. anyámnak ha mondok ilyet akkor azt mondja hogy ne idegeskedjek a férfival meg ha szóba hozom csak azt mondja hogy : nyugi nem veszem el anyádat tőled. de én nem vagyok rá féltékeny! 14/L
2011. nov. 30. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szép kis anyàd van, hogy nem osztja ki a pasijàt!
2011. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bánomisén ***** válasza:

Küldd hozzám, majd jól fejbe kólintom.

Változtasd meg az e-mail-jeid meg a telefonod jelszavát, akkor majd nem fér hozzá. Tényleg, most hogyan fér hozzá? Le kellett adnod neki a jelszavakat?


Abban anyukádnak igaza van, hogy ne idegeskedj, meg ne legyél ingerült a pasival. Szépen, nyugodtan, nagylány módjára magyarázd el neki, hogy nem szeretnéd, ha továbbra is így viselkedne veled. És hogy nem az anyukádat félted tőle, hanem a saját személyes dolgaidat, amikbe belenyúlkál, aztán kitereget országnak-világnak, mint egy pletykás vénasszony. (A pletykás vénasszonyt ne mondd neki :-)

2011. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát a laptopomon nincs jelszó úgyhogy csak bekapcsolja és kész. a telefonon sincs jelszó. hát de annyira idegesít tényleg ahogy így fontoskodik meg beleszól mindenbe :S
2011. nov. 30. 13:43
 4/18 anonim ***** válasza:
átírsz minden kódot, aztán megmondod hogy ha 1-szer is bármivel próbálkozik, akkor feljelented zaklatásért(megteheted, de nem lesz rá szükség, mert valószínűleg állít majd a viselkedésén)
2011. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
13:43 úgyse venné be hogy feljelentem :D
2011. nov. 30. 13:46
 6/18 zkriszti3 ***** válasza:
100%

Ha jó szándékból tesz akkor sincs joga hozzá. Saját gyerekem tisztelem annyira ,hogy nem vájkálok a magán életében !

Mond meg neki és édesanyádnak is,hogy ez sértő.Anyukádnak kötelessége megvédeni akkor is ha nevelőapád ,és akkor is ha sajátod.

2011. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bánomisén ***** válasza:

A laptopodat és a telefonodat is le tudod védeni jelszóval. Ha nem tudod, hogyan kell ezt beállítani, kérdezd meg egy osztálytársadat, aki tudja és segít.

14 évesen azért ahhoz már nagy vagy, hogy egy gyakorlatilag idegen vájkáljon a cuccaid között, nyugodtan jelszavazd le a masináidat.

Elhiszem, hogy bosszant, engem is bosszantana. Viszont ingerültséggel csak azt éred el, hogy még annyira sem vesz komolyan, mint most. Nyugodtan, higgadtan mondd el neki, hogy köszönöd szépen, hogy próbál odafigyelni rád, de ez neked sok, nincs szükséged ilyen szoros ellenőrzésre.

2011. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
akkor jelentsd fel, akkor legalább költözik:D megteheted, ha az e-mailjeidet nézegeti...bár nehéz lesz bizonyítani
2011. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ez otromba nagy hiba.. beszéljétek meg: te sem turkálsz a magánéleti dolgaikban, a leveleikben és ők se tegyék.

Te sem teszel lejárató megjegyzést rájuk - ők se tegyék. Elemi együttélési szabály ez!

2011. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

de gané..

deazért énis keltenélek reggel xd

15/f

2011. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!